Yapı Kredi Taksitli Nakit Avans Nedir? Nasıl Kullanılır

Yapı Kredi Taksitli Nakit Avans Nedir? Nasıl Kullanılır – Yapı Kredi bankası World kredi kartı kullanıcıları için sunduğu avantajlardan biri Taksitli nakit avans işlemdir. Nakit paraya ihtiyacınız var ve cebinizden kartınızdan başka bir paranız yok, Eğer kartınız Yapı Kredi world kredi kartı ise taksitli nakit avans ile nakit ihtiyaçlarınızı çekebilir ve 9 ay taksitle geri ödeyebilirsiniz.

Yapı kredi bankası tarafından verilen taksitli nakit avans ile nakit ihtiyaçlarınızı karşılayarak borcunuzu 6 veya 9 aylık periyotlar halinde ödeyebilirsiniz. Nakit avans için sms gönderilmekle beraber telefon bankacılığından kredi kartları>kampanyalar bölümünden nakit avans çekme işlemini yapabilirsiniz. Ayırca Yapı Kredi internet bankacılığına yeni katılan bir özellikle Kredi kartlarım>Taksitli nakit avans bölümünden başvurunuzu yaparak nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Taksitli nakit avans ücreti en az 300 tl olması gerekmektedir, Faiz oranları dönemsel olarak değiştiğini ifade edelim, Nakit Avansı telefon bankacılığından şubelerden ve internet bankacılığından yapabileceğiniz gibi, Yapı kredi bankası ATM’lerinden de nakit avans işlemini yapabilirsiniz. ATM’ye kartınızı sokun ve nakit avans seçeneğini tıklamanız halinde talep ettiğiniz avan miktarı (Limitinize bağlıdır.) tarafınıza verilir. Verilen avansı artık taksitler şekilde ödeyebilirsiniz.

Ancak başka kartınız veya Nakit avans işi bana göre değil diyorsanız ki bire faiz oranları çok uygundur, Kredi kartını nakite çevirme yöntemleri ile ilgili yazımızı okuyabilirsiniz. Ancak orada faiz oranları işyerine göre değişmekte ve yapı kredi nakit avans faiz oranlarına göre oldukça yüksektir.  Nakit avans hesapla işlemlerini world İnternet sitesinden yapabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*