Yapı Kredi Bankası İnternet Şubesi Şifre Nasıl Alınır

Yapı Kredi Bankası İnternet Şubesi Şifre Nasıl Alınır – Yapı kredi bankası internet şubesi ile bütün bankacılık işlemlerinizi internet şubesinden yer ve zaman farkı olmadan yapabilme imkanı tanımaktadır.  Yapı kredi internet şubesi şifre almak çok kolay, gelişen teknoloji ile yapı kredi bankası anında size hizmet veriyor.

İnternet Bankacılığı şifresi almak için internet sitesini ziyaret ediniz. bu bağlantıdan “Şifre Al/Şifremi Unuttum” butonuna tıklayarak şifre belirme işlemlerine başlayabilirsiniz.

yapı kredi internet şubesi

Şifre al bölümüne tıklayarak şifre alma işlemlerinde ilk adıma geliyorsunuz. İlk adımda sizden T.C kimlik numaranızı ve Müşteri numaranızı girmeniz gerekecektir. Müşteri numaranızı banka kartında veya hesap kartınızdan alabilirsiniz. eğer ikisi de yanınızda değilse 444 0 444 numaralı telefon bankacılığını arayarak müşteri numaranızı alabilirsiniz. diğer adımda istenilen bilgileri girdikten sonra da şifrenizi belirleyebilirsiniz.

İnternet şubesi ile bütün bankacılık işlemlerinizi yapabilir, düşük işlem ücretleri ile eft havale işlemleri yapabilir, yatırım fonları satın alabilir, borsa da işlem yapabilir, akıllı asistan gibi özelliklerle ödemelerinizi planlayabilirsiniz. Yapı kredi Bankası internet şubesinin en sevdiğim yanı ise, Kredi şimdi menüsünde ön onaylı kredinizi anında görebilmenizdir. Yani İnternet şubesinde kredi başvurusu yapmanızı gerek kalmadan hemen karşınıza ne kadar kredi çekebileceğinizi görebilirsiniz.

İnternet şubesi şifresini aldıktan sonra mobil şubeyi de kullanmaya başlayabilirsiniz. Daha önce yazdığımız bir yazıyı yani mobil şube ile ilgili yazıyı burada paylaşmak nasip oldu sanırım.

Yapı Kredi Mobil Şube Avantajları Neledir?

Yapı kredi bankası Mobil şube ile mobil bankacılığı avantajlı bir şekilde kullanmanızı sağlamaktadır. Sık tasarımı ve size en yakın şubemize hoşgeldiniz mesajı ile sizi karşılayan Mobil şubeden bütün bankacılık işlemlerinizi yapabileceğiniz gibi size çeşitli avantajlar ve güncel kampanyaları duyurmaktadır.

Öncelikle Yapı Kredi bankası mobil şubeyi Android ve iOS mobil işletim sistemlerinize indirebilirsiniz. Uygulamayı indirdikten sonra giriş ekranında, Para Durumum ve Girş butonları aşağıda da Yapı kredi bankası tarafından güncel kampyanlar kayarak karşınıza çıkmaktadır. Giriş işlemini yapmadan önce yapabileceğiniz işlemleri özetlemek  isteriz. Mobil şube şifreniz yoksa menülerden yeni şifre alabilir veya şifrenizi unuttuysanız tekrardan belirleyebilir siniz. Yenilik ve Fırsatlar bölümünden güncel kampanyaları duyurabilir, Hesaplama araçları ile Bireysel kredi hesaplaması, Mevduat faizi hesaplaması, Döviz hesaplama, Esnek hesap hesaplama, fon hesaplama ve repo hesaplama işlemlerinizi yapabilirsiniz. Faiz, Fon ve Kurlar sekmesinden de güncel kur bilgilerine faiz oranlarına ulaşabilirsiniz.

Yapı Kredi Mobil Şubesi Kredi Şimdi ile Hemen kredi başvurusu yapabileceğiniz gibi, Kredi başvuru sorgulama işlemlerinizi de yapabilirsiniz. Bu işlemlerin hepsini aynı zamanda internet şubesinden de yapabilirsiniz.

3 Trackbacks & Pingbacks

  1. Yapı Kredi World Kredi Kartı Başvurusu yapma - Banka Kredi Notu
  2. Yapı Kredi Kartı Borcu Yapılandırma Taksitlendirme İşlemi - Banka Kredi Notu
  3. Yapı kredi Kredi Notu Öğrenme - Sorgulama   - Banka Kredi Notu

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*