Taksitli Nakit Avans Veren Bankalar

Taksitli Nakit Avans Veren Bankalar – Vatandaşların acil nakit ihtiyaçlarını karşılamaları için bankalar tarafından verilen Taksitli Nakit avans ile nakit ihtiyacınızı karşılıyor ve borcunuzu taksitle ödemeye başlıyorsunuz. Bu şekilde hem nakit ihtiyacı karşılanıyor hemde borcunuz olan parayı taksitle ödeyebiliyorsunuz.

Uzmanlarımız tarafından yapılan araştırma ile Taksitli nakit avans veren bankaları araştırıldı ve siz değerli okuyucularımıza sunuldu. Bankaların faiz oranları dönemsel olarak değiştiği için faiz oranlarını yazımızda yer vermedik ancak bankaların nakit avans hesaplama işlemleri için var olan bankaların hesaplama linklerini sitemizde yer almaktadır. Bu şekilde Taksitli Nakit avans hesaplama işlemlerini yapabilirsiniz.

 Şekerbank Taksitli Nakit Avans

Şekerbank kredi kartı olan müşteriler 9 aya kadar taksitli nakit avans alabilirler. Taksitli nakit avans 2 ile 9 ay arasında taksitlendirilmekte,  en az limit 250 tl en fazla 30.000 TL nakit avans alınabilir. Nakit avans başvurusunu Şekerbank İnternet bankacılığı>Kart işlemleri>taksitli nakit avans menüsünde başvuru yapılabilir, ATM’lerden kredi kartınızla çekebilirsiniz, Şekerbank ATM’lerinden günlük 4 Bin tl nakit çekimi yapabilirsiniz. Ayrıca 444 7878 Şekerbank telefon bankacılığından veya şubelerde başvurunuzu yapabilirsiniz. Şekerbank Taksitli Nakit avans faizi dönemsel olarak değişmekte hesaplama yapmak için buraya tıklayınız.

Denizbank Taksitli Nakit Avans

Denibank Kredi kartı kullanıcılarına Taksitli nakit avans imkanı tanımaktadır. Taksitli Nakit avans ile 1500 TL kadar avansınızı 9 aya kadar taksitle çekebileceğiniz gibi 1500 üzeri ihtiyaçlarınızı yine Deniz avans ile 10.000 TL’ye kadar nakit avans çekimi yapabilirsiniz. Denizbank nakit avans başvurusunu, Denizbank internet bankacılığından, Sms ile PARA boşluk, kartın son 6 hanesi boşluk kullanmak istediğiniz tutarı 3280’e mesaj göndererek,DenizBank şubelerinden ve 4440800 DenizBank iletişim Merkezi’nden başvurunuzu yapabilirsiniz. Faizler yine dönemsel olarak değişmekte  olup güncel olarak yukarıda verdiğimiz iletişim kanallarında başvuru esnasında bilgi alabilirsiniz.

TEB Bank Taksitli Nakit Avans (Şipşak Para)

sipsak-para

Tebbank’ın Taksitli Nakit avans hizmeti olan Şipşak para ile nakit ihtiyaçlarınızı 3 ile  9 ay taksitle alabilir, en düşük nakit avans limiti 250 en yüksek limit ise 10.000 TL olarak belirlenmiştir.  Uygun Faiz oranları verilan nakit avans için başvuru yolları, ŞipŞak Para işlemleri TEB Express ATM’leri, teb.com.tr TEB İnternet Şubesi, 0850 200 0 666 TEB Telefon Şubesi ve TEB Şubeleri’nden yapılabilir. Tabi nakit avans kredi kartı kullanıcılarına verildiğini tekrardan hatırlatalım.

Finansbank CardFinans Taksitli Nakit Avans

Finansbank Cardfinans kredi kartı kullanıcıların ücretsiz olarak yararlandığı bir hizmet olup, Taksitli nakit avans 6 yafa 9 aylık vadelerle alınabilir. Cardfinans nakit avans limitleri minimum 300 iken maksimum 4.000 TL olarak belirlenmiş. Faiz oranları dönemsel olarak değişmektedir. Cardfinans Taksilit Nakit avans hesaplama işlemi için tıklayınız.  Başvurularınızı Finansbank İnternet bankacılığı>Kart işlemleri>Nakit Avans>Taksitli Nakit avans menüsünden başvuru yapabileceğiniz gibi, Finansbank şubelerinden, ATM’lerden veya 0850 222 0 900 numaralı Finansbank telefon bankacılığından yapabilirsiniz.

ING Bank Taksitli Nakit Avans

İNG bank kredi kartı kullanıcıları acil nakit ihtiyaçları için Taksitli Nakit Avans kullanabilirler. 7.000 TL’ye kadar taksitli nakit avans imkanı sunan ING bank taksit miktarı 2 ila 9 ay arasında değişmektedir. ING bank Nakit avans başvurularını, ING Bank İnternet bankacılığı> Kredi kartları bölümünde yapabileceği gibi, ATM’lerden, Şubelerden ve 0850 222 0 600 Telefon Bankacılığından başvuru yapabilirsiniz.

İş Bankası Maximum Taksitli Nakit Avans

taksitli nakit avans iş bankası

İş Bankası Maximum kredi kartı kullanıcılarına sunduğu taksitli nakit avans ile acil nakit ihtiyaçları karşılanabilir. ,Faiz oranlarını dönemsel olarak değiştiği maximumda limit kredi kartı limiti kadar nakit avans kullanımı ,yapılmakta, 5,6,7,8 ve 9 ay taksit yapılmaktadır. Örnek nakit avans hesaplaması için tıklayınız.  Hesaplama da 5.000 Tl kadar örnek hesaplama yer almakta ancak müşterileri kart limitleri kadar nakit avans alabilirler. Maximum Taksitli Nakit Avans başvurusu İş Bankası internet bankacılığından, ATM’lerden, Şubelerden ve 0 850 724 0 724 numaralı telefon bankacılığından nakit avans başvurusu yapabilirsiniz.

Garanti Bankası Taksitli Nakit Avans

Garanti bankası Kredi kartına sahip olan kişilere yönelik verilen Taksitli nakit avans ile 5-9 ay taksit sayısında alabilir, Nakit avansın en düşük limiti 500 iken en yüksek 40.000 TL’ye kadar nakit avans çekimi yapılmaktadır. Garanti Taksitli Nakit avans başvurusunu, Garanti internet bankacılığı, Alo garanti, Garanti şubeleri, ATM’leden ve bonus flaş üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Garanti Nakit avans hesaplaması yapmak için tıklayınız.

Ziraat Bankası Taksitli Nakit Avans

Ziraat bankası taksitli nakit avans

Ziraat bankası kredi kartı kullanıcılarına ücretsiz 9 ay takside varan nakit avans çekimi imkanı tanımaktadır. en düşük limit 100 tl iken en fazla 10.000 TL taksitli nakit avans çekimi yapabilirsiniz. Ziraat bankası taksitli nakit avans başvurusunu Ziraat internet bankacılığından, ATM’lerden, Şubelerden ve  0850 220 00 00 Telefon bankacılığından başvurunuzu yapabilirsiniz. Nakit avans hesaplaması için tıklayınız.

Akbank Taksitli Nakit Avans

Akbank Axess Kredi kartı sahiplerine nakit taksitli avans ile 9 aya kadar taksit yapmaktadır. Nakit avans limiti 200-15.000 TL arasında değişmektedir. Akbank taksitli nakit avans başvurusunu Akbank internet bankacılığından, ATM’lerden Akbank Telefon bankacılığından ve sms ile başvuru yapabilirsiniz. Sms ile taksitli nakit avans başvurusu için TA yazıp 6665’ye SMS göndermeniz yeterli olacaktır.

Vakıfbank Taksitli Nakit Avans

Vakıfbank kredi kartı kullanıcılarına sunduğu avantajlı ve limite göre değişen Taksitli nakit avans hizmetidir. 9 aya kadar vade ile 1200, 3000 ve 5000 TL kadar nakit avans çekebilirsiniz. başvuru için Vakıfbank internet bankacılığı, ATM’lerden, Şubelerden ve 0850 222 0 724 numaralı Telefon bankacılığından başvurunuzu yapabilirsiniz.

Bu bankaların haricinde Yapı Kredi Taksitli Avans için yazımızı okuyabilir, ve çalıştığınız bankada kredi kartınız varsa, internet bankacılığından, Telefon bankacılığında, Şubelerden veya ATM’lerden  Taksitli nakit avans başvurusu yapabilirsiniz.  Sorularınız için aşağıda ki yorum alanında bize ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*