Yapı Kredi World Kredi Kartı Başvurusu yapma

Yapı Kredi World kredi kartı ile hayatınızı kolaylaştırarak ve alışverişlerinizden her türlü ödemenizi world kredi kartı ödeyebilirsiniz. World dünyası ve Yapı Kredi bankası birleşmesi ile kredi kartından yapacağınız alışverişlerinizde taksit imkanı, taksit imkanı olmasa bile harcamanızdan sonra yapı kredi size sms ile ücretsiz taksit imkanı tanımaktadır.

World kredi kartı başvurusunu yapı kredi internet bankacılığından  hemen başvuru yapabileceğiniz gibi, Yapı kredi şubelerinden, 444 0 444 telefon bankacılığından başvuru yapabilirsiniz.  World kredi kartı ile yapacağınız alışverişlerinizde Wordpuan kazanabilir, puanlarınızı dilediğiniz gibi harcamayabilirsiniz.  taksitli nakit avans  özelliği ile de nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilir, 5-9 ay taksitle uygun faiz oranları nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

SMS ile Kredi Kartı Başvurusu

Yapı Kredi World kredi kartına internet bankacılığı, telefon bankacılığı ve şubelerden yapabileceğiniz gibi sms ile kredi kartı başvurunuzu da yapabilirsiniz, başvuru yapmak için, WORLD yazıp T.C kimlik numaranızı yazıp 4421’e gönderin.  başvurunuzu yaptıktan sonra başvuru takibi için için WORLD yazıp T.C kimlik numaranızı yazıp 4407’e gönderin.

SMS ile World Kredi Kartı Şifre Belirleme

SMS ile world kredi kartı şifrenizi belirlemek için, SIFRE yazıp boşluk bırakın, kartınızın son 4 rakamını ve kartınızın arkasındaki 3 rakamlı güvenlik numarasını aralarında boşluk bırakarak yazın, sonrasında bir boşluk bırakıp kendi belirleyeceğiniz 4 haneli şifrenizi yazıp 4440 sms ile gönderebilirsiniz. Kart şifrenizi ilk pos veya  atm kullanımından sonra kullanabilirsiniz.

World Kredi Kartları

1- World Kredi Kartı

Yukarıda saydığımız bütün avantajlar ve ayrıcalıklar world kredi kartı için geçerlidir. Yıllık Kart ücreti 76 TL

2- World Gold Kart

Hayatı kolaylaştıran kredi kartı ile size özel ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz. Gold kredi kartı ile, Araç kiralama, tatil, kültürler aktiviteler ve birçok organizasyondan bilgi alabilir, rezarvasyon avantajı sunmaktadır. Alışveriş güvencesi ile yapacağınız alışverişler güvencededir.  Yıllık kartı ücreti 87 Tl’dir.

3- World Platinum Kart

Seyahati seven veya sürekli seyahat eden müşteriler için çıkarılmış bir karttır. Platinum kart ile anlaşmalı otellerde %10 indirim imkanı sağlamaktadır. Özel bir kart olan World Platinum ile yapı kredi VİP line  444 0 446 hattını arayarak yardım alabilirsiniz.  Havalanı transferinde de konforlu hizmetlerinden %30 indirim imkanı tanımaktadır. Araç kiralama ile %30 indirim imkanına sahip oluyorsunuz. kısaca seyahati seviyorsunuz, hangi ulaşım yolunu kulanırsanız kullanın World Platinum kart tam size göre, kartın yıllık aidatı ücreti: 98 TL’dir.

4- Opet World Kart

Opet World kart, Özellikle araç sahiplerine avantajlar ve yakıt indirimi kazandırmaktadır. Yapı kredi ve Opet şirketi arasında yapılan anlaşma ile Opet world kart sahipleri yakıt puan kazandığı gibi yakıt puanlarını yakıt almak için kullanabilirler.

Yapı Kredi bankası world kredi kartı başvuru sonucunu buradan öğrenebilirsiniz.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*