Ziraat Bankası Tarım Kredi Borcu Yapılandırma

Ziraat Bankası çiftçiyi desteklemekte en büyük paya sahip, çiftçiler destekleme ödemelerini Ziraat bankasından almaktadır. Devlet bankası olması münasebetiyle çiftçiyi kalkındırma işi yine Ziraat Bankasına düşmektedir. Ziraat Bankası Türkiye’nin en büyük bankasıdır. Tüketici kredisi,konut kredisi, taşıt kredisi gibi seçeneklerinin yanında çiftçilere özel hizmetler vermektedir. Çiftçilere sağladığı en büyük avantajlardan biri Tarım kredisi seçeneğidir.  Çiftçiler ihtiyaçları olan tutarı çok kolay bir şekilde Ziraat Bankası Tarım kredisi ile en uygun faiz oranları ile almaktadır.

Ziraat Bankası Tarım kredisi başvurusu için en yakın Ziraat şubesine Tapu ve iki kefille gitmeniz gerekmektedir. Başvuru yapıldıktan sonra banka sizden kefillerin kimlik fotokopisi ve gelir belgelerini istiyor. kefillerden birinin gelir belgesinin olması gerektiğini hatırlatalım, Kredi seçenekleri arasında yıllık ödemeli yani tek taksitle ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca 84 aya kadar taksitli kredi de kullanabilirisiniz.

Krediyi çektiniz ödeme günü geldi anca sizin kredi borcunu ödemede sıkıntılar yaşıyorsunuz. Tarım kredisi borç yapılandırma işlemleri bir çok farklı yöntemle yapılabilir, Öncelikle en basit yol en yakın Ziraat bankasına veya telefon bankacılığı 0850 220 00 00 arayarak müşteri temsilcisinden ayrıntılı bilgi almaktır. Ziraat Bankası kurumsallaşma alanında çok iyi hizmetler yapmış her müşterinin müşteri temsilcisi numarasını adı ve soyadını internet bankacılığından öğreneceğiniz gibi aynı zamanda bağlı olduğunuz şubeden de öğrenebilirsiniz, Eğer müşteri hizmetlerini arayıp zaman kaybetmek istemiyorsanız Ziraat İnternet şubesinden Müşteri temsilcinizin telefon numarasını öğrenerek direk müşteri temsilcinizi arayabilirsiniz. Müşteri hizmetleri ile yapacağınız görüşmede size en uygun borç yapılandırma hizmetini belirtebilir, ikinci borç yapılandırma hizmeti ise size bağlı birşey Kredi borcunuzu bir şekilde ödeyip bir kaç hafta sonrada tekrardan tarım kredisine başvuru yapabilirsiniz, Bir dostunuzdan veya arkadaşınızdna aldığını borç parayı bu şekilde geri verebilirsiniz.

Tekrar kredi çekerek yapacağınız işlemler sadece borcunuzu geciktireceğinizi belirtmek isteriz,  Ancak bu işleme başvuru yapmadan mutlaka müşteri hizmetlerinden bilgi almanız gerekebilir, çünkü en sağlıklı bilgileri bankanızdan alabilirsiniz, Eğer kredi notunuz düşmüş ve diğer bankalarda ödemelerinizi geciktirmiş, karalisteye düşmüşseniz Ziraat bankası size tekrardan kredi vermeyebilir, Müşteri temsilcinizle yapacağınız görüşmeden size en uygun yolu göstereceklerdir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*