Finansbank Kredi Kartı Borcu Taksitlendirme Yapılandırma

Finansbank kredi kartı borç yapılandırma ile borçlarınızı 6 ile 9 ay arasında taksitlendirebilirsiniz. Artan ihtiyaçlar nedeniyle tüketiciler harcamalarını kredi kartı üzerinden yapmakta ve bilinçsiz şekilde yapılan harcamalar sonucunda tüketiciler kredi kartı borçlarını ödemeye duruma gelmektedir. Bankalar hem alacağını tahsil etmek için hemde müşterilerini ödeme kolaylığı sağlamak amacıyla kredi kartı borç yapılandırma hizmeti vermektedir.

Ülkemizde kredi kartı ile yapılan alışverişler sonrası, sanki bedava yapılıyor gibi artan harcamalar belli bir süre sonra tüketicileri zor durumda bırakıyor, Özellikle taksitli alışverişler tercih ediliyor, alının bir ürün belli aylara bölünerek alışveriş kolaylığı sağlıyor, ancak tüketiciler bu taksit avantajını abartıp birçok ürünü aynı şekilde taksitle alıyor, maaşından pahalı telefonu taksitle almayı yeğliyor, televizyonu eski olmamasına rağmen modaya uymak yeni ürünü almak için taksitli alışveriş, evler bile kredi kartıyla yenileniyor ancak bu harcama çılgınlığı ve büyük israflar bir kaç ay sonra kart limiti dolduğu zaman başa bela oluyor. Finansal analizimizi yapmadan bilinçsiz olarak yapılan harcamalar batışımızı hızlandırıyor. Aynı şekilde firmalarda bu şekilde harcama yapsa ve canı istediğini kimseye hesap vermeden alsa o firmanın batışını engelleyebilir misiniz? kişilerde aileler bir firma değil midir?

 

Bunun sorumluluğu altında olmadan yapılan harcamalar tüketicileri ciddi bir borç yükü altına sokuyor. Borcunuzu ödemek için mecburen yapılandırmanız gerekiyor. yani taksitlendirmeniz Finansbank aynı şekilde  müşterilerinin tıkandığı durumlarda borç yapılandırma hizmeti vermektedir. Öncelikle cardfinans vaya başka kredi kartı boçr yapılandırma işleminden önce son ödemenizin asgari ödeme tutarını yaparak Finansbank Müşteri Hizmetleri Telefon Bankacılığı numaralı telefondan müşteri hizmetlerini arayarak kredi kartı işlemleri menüsünden müşteri temsilcisi ile görüşebilirsiniz. Ayrıntılı bilgiyi aldıktan sonra En yakın Finansbank şubesine yazılı dilekçe ile başvuru yaparak kredi kartı borç yapılandırma hizmetinizden yararlanabilirsiniz.

Kredi Kartı borç yapılandırma hizmetinizden sonra Cardfinans Kredi kartı borç taksitlendirme işleminizi gerçekleştirirseniz. Finansbank borç yapılandırma miktarı 200-100.000 ₺ arasındaki borç miktarını yapılandırabilirisiniz.  Eğer kredi borç miktarınız limit aşıyorsa veya başka bir neden kredi kartı borç yapılandırma işlemini yapamıyorsanız daha önce yazdığımız olan yazımızı okuyabilirsiniz. yazıyı okumak için tıklayınız. bu yazmızda ayrıntılı olarak kredi kartı borcunu nasıl kapatacağınızı belirtiliyor.

Ayırca finansbank’ yapılan kredi kartı borç yapılandırma başvurusu sonrası olumlu cevap tamamen sizin finansal bilgilerinize bağlı, Banka sizin kredi notu, diğer borçlarınıza bakarak başvurunu onaylayıp veya reddediyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*