Odeabank nakit hazır kredi

Odeabank Nakit Hazır Kredi Başvurusu

2012 yılında bankacılık faaliyetlerine başlayarak kısa zaman’da büyük bir başarı elde eden Odeabank, akabinde gelen yatırım ve ortaklıklar yapmaktadır. Netice itibari ile “bank Audi salli” markasının Türkiye’deki bankacılık ayağı olarak ülkemizde bankacılık üzerine hizmetlerini vermeye günümüze kadar devam ettirmektedir. Türkiye’nin resmiyetteki 49.bankası olarak bilinen Odeabank bu gurur ile sürekli müşterilerine farklı alternatifler sunarak kredi kartı ve kredi çekme olanaklarına dayalı hizmetlerini sürekli aktif kampanyalar dahilinde sunmaktadır. Bu kredi ürün hizmetlerinden biri de Odeabank nakit hazır kredi başvurusu üzerine alınan kredi talepleridir. Bu kredi türünde 15.000 TL değerine kadar kredi çekme olasılığı sunan banka, aynı zaman’da birçok bankada yapılmakta olan kredi tahsis ücreti müşterilerden alınmamaktadır. 15.000 TL değerindeki krediyi dilerseniz 36 aya kadar varan vade seçenekleri ile alabilir ve hemen kullanabilirsiniz.  

ODEABANK NAKİT HAZIR KREDİ FAİZ ORANLARI 

Bu kredi türünde Odeabank tarafından müşterilerine 3 farklı faiz uygulaması sunulmaktadır. Bunlara birini örnek verecek olursak; 5.000 TL değerinde bir kredi çekimi yaptıysanız bankanın size sunacağı aylık faiz oranı %1.45 oranında olmaktadır. Buna göre yapılacak olan hesapta ortaya aylık ödeme miktarı 188 TL gibi bir geri ödeme ücreti çıkarmaktadır. Bu durumda kredinin aylık maliyeti size %1.7400 gibi bir rakam çıkarmaktadır. Yıllık olarak maliyet oranı ise %22.9988 gibi bir oran üzerinden seyretmekte.  

ODEABANK NAKİT HAZIR KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR VE GEREKLİ EVRAKLAR NELERDİR 

Odeabank’tan kredi çekmek için gerekli belgeler arasında ilk olarak nüfus cüzdanı ve aylık gelir belgenizi beyan eden evrak gerekmektedir. Eğer Odeabank’a yatmakta olan aylık bir maaşınız var ise gelir belgesi gerekmemektedir. Bunun yanı sıra Odeabank kredi çekme yaş sınırı ise sınır olarak 75 yaş olarak belirlenmiştir. Odeabank nakit hazır kredi başvurusu için şubeye gitmeden kısa mesaj ile kredi başvurusu işleminizi yerine getirebilirsiniz. Bu işlem için “NAKİT boşluk TC KİMLİK NO” yazdıktan sonra 8444’e kısa mesaj yollamanız yeterli olacaktır akabinde gün içerisinde kredi başvurunuz ile alakalı olumlu veya olumsuz cevap banka tarafından size SMS olarak bildirilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Kolay Kredi Veren Bankalar listemize bakarak sizlerde kolaylıkla bilgi edinebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*