Kolay Kredi Veren Bankalar

Kolay Kredi Veren Bankalar – Gün geçtikçe banka reklamlarında her gün yeni kampanyalara şahit oluyoruz. Bankaların müşteri portföylerini zenginleştirmek adına yapmış oldukları faiz oranlarında ki indirimler ve avantajlı kredi seçenekleri en çok da biz tüketicilerin yararına elbette faiz oranları halen yüksek fakat her düşen faiz indirimi de sevindirici. Bugün yazımız içeriğinde hangi bankalar kolay kredi veriyor araştıracağız ve bilgilendireceğiz. Baştan belirtelim ki sırf ziyaretçi çekmek amacı ile olmayan kredi paketlerini yazmaktan ziyade bire bir gözlemlerimiz aktarılacaktır. Ve kolay kredi almak istiyorsanız kredi notunuzun da yüksek olması gerektiğini vurgulayalım. Kredi notuna göre kredi veren bankalar bu anlamda en kolay kredi veren bankalardandır da diyebiliriz. Gönül ister ki düşük kredi notuna da anında kredi çıksın, ihtiyaçlar görülsün fakat kredi notu düşük olana da kredi bazı şartlar hariç pek verilmiyor.

Kolay Kredi Veren Bankalar 2017 – Kolay kredi imkanlarından yararlanmak için atacağınız adımlardan birisi de yeni açılan bankaları tercih etmenizdir. Yeni açılış yapan dükkan düşünün, müşteri çekmek için sattığı malzeme de kar oranlarını düşük tutar ve portföyünü genişletir. Bankalar da sonuçta bir ticarethane olarak görülebilir bu anlamda yeni açılmış ve müşteri kazanmak isteyen bankaların kredi verme olasılıkları diğer köklü bankalara göre daha fazladır. Tabi hiçbir banka kendini riske atmak istemez sonuçta eski veya yeni açılan banka da olsa para veriyor ve verdiği parayı da faizi ile beraber almak ister. Fakat bazı bankalar şartlarını daha esnek tutabilmekte. Özellikle kredi notu 1700 puan ve üstü olan kişiler için kolay kredi veren banka bulma derdi pek yoktur ama kredi notu düşük olan tüketicilerin biraz daha ısrarcı olması ve bilgi edinmesi, nasıl kredi notu yükselteceklerini öğrenmeleri gerek. Kolay kredi onayı veren bankalardan kredi çekmek için kredi notunuzun en aşağı 1200 olması ve düşük limitli kredi tercih edilmesi bizim görüşümüzdür. Ayrıca gelir seviyeniz de önemlidir. Aylık geliriniz 2 Bin Lira kredi notunuz da 1100 olabilir, bu durumda düşük limitli bir kredi çekme olasılığınız yüksektir. Öncesinde kredi risk raporunuzu ve kredi notunuzu sorgulamanız tekrar hatırlatacağımız nokta. Çünkü kredi notunuz düşük ise ve reddedilecek bir krediye başvuruyor iseniz, bu kredi notunuzu daha da düşürecektir. Kredi notu yükseltme tekniklerini mutlaka okumanızı tavsiye ederiz.

Kolay Kredi Veren Bankalar 2017

Kolay kredi veren bankalardan Finansbank sunduğu avantajlı faiz oranları ve kolay kredi başvurusu ile bir adım öne çıkıyor.
Kolay kredi veren bankalardan Finansbank sunduğu avantajlı faiz oranları ve kolay kredi başvurusu ile bir adım öne çıkıyor.
  1. QNB Finansbank

Özellikle şubesiz bankacılık alanında ileride olan ve sonrasında QNB ile birleşen Finansbank, internet üzerinden de kredi başvurularını alıyor ve kolay kredi veren bankalar arasında en çok tercih edilen bankalar listesinde ilk sırada yerini koruyor. Enpara şubesiz bankacılık üzerinden başvuracağınız kredi ihtiyaçlarınız için de anında cevap veren bankanın faiz oranları %1,21’den başlıyor. 10 Bin TL ihtiyaç kredisi evraksız imzasız aylık 290,75 TL taksitlerle 48 ay vadeli tüketicilere sunuluyor. Sadece Türkiye Cumhuriyeti kimlik numaranız ve cep telefonu numaranız ile anında kredi başvurusu için tıklayın.

  1. Odeabank

En kolay kredi veren banka sloganı ile google arama sonuçlarında yer alan Odeabank, Nakit Hazır kredi paketi ile günde 3 TL taksitle gelir belgesiz anında kredi imkanı sunuyor. Kredi başvurusu da oldukça kolay, NAKIT yazıp boşluk bırakarak Türkiye Cumhuriyeti kimlik numaranız ile birlikte 8444 numarasına göndermeniz yeterli.

  1. ING Bank

ING Bank %1,09 faiz oranları ile 3 adımda kredi imkanı sunuyor. 10 Bin Lira Kredi ihtiyaçlarınız için geri ödeme 48 ay vadeli seçenekte 13.528 TL oluyor. Fakat kredinin en avantajlı yanı başvuru formunu doldurarak 5 dakikada sonuca ulaşmanız. Buradan kolay kredi almak için başvurunuzu yapabilirsiniz.

  1. Akbank

Kolay kredi veren bankalardan Akbank anında gelir belgesiz kredi imkanı sunuyor. Şubeye gitmeye gerek kalmadan Akbank direkt mobil uygulaması ile 20 Bin Liraya kadar kolay kredi imkanlarından faydalanarak paranızı anında kullanabilirsiniz. Şubeye gitmeden kredinizin hesabınıza aktarılması ve bu kolay kredi imkanından yararlanmanız için Akbank müşteri olmanız ve Akbank Direkt kullanmanız şart.

  1. Garanti Bankası

Garanti dijital kredi ile CepBank mobil bankacılık uygulmasını kullananlara 25 Bin Liraya kadar kredi sunan Garanti Bankası kredi faiz oranları %1,16’dan başlıyor.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*