Garanti Bankası Bonus Flaş Nedir?

Garanti bankasından müşterilerinin kolay ve kullanımı için geliştirilen Bonus flaş uygulaması ile garanti bankasına ait bonus kredi kartlarınızın hepsini bu uygulamada toplayarak ayriyeten kampanyaları güncel olarak  bu uygulama aracılığı takip edebilirsiniz.

Garanti bankası tarafından müşterilerinin kart bilgilerine erişmesi, kampanyalara erişmesi ve anında uygulama aracılığı ile katılması için geliştirilmiş bir mobil uygulamadır. Bu uygulamayı ios ve android mobil işletim sistemli telefonunuza yükleyerek kampanayaları anında görebilir, güncel kart bilgilerinize erişerek uygulamadan güncel kampayanlara sms göndermeden katılabilirsiniz. Katıldığınız kampayalarda ne kadar işlem yaptığınızı ne kadar puan kazandığınızı an be an takip edebilir ve buna göre işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Bonus Flaş uygulamasını kullanmanız için Garanti bankası bonus kredi kartına sahip olmanız yeterli olacaktır. Bonus flaş uygulamasından kredi kartı limit artırma başvurusunda bulanacağınız gibi, kredi kartınızın ekstresi alabilir, borcunuzu ödeyebilirsiniz.

Bonus flaş, Kredi kartı ile alışveriş yaptınız ve taksitlendirmek istiyorsunuz, taksitlendirme işlemleri için aynı şekilde uygulamadan yapabilirsiniz. Garanti bankası ekstre atlat işleminide bu uygulamadan kolaylıkla yapabilirsiniz. Güncel kampanya olduğunda bonus flaş uygulaması bildirim göndermekle beraber Garanti Pay ile kart bilgilerinizi paylaşamadan ödeme yapabilirsiniz.

Trink ödeme sistemi ile de ödemelerinizi yapabilirsiniz, Kredi kartı şifrenizi değiştirme işlemlerinizi yapabilirsiniz

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*