Garanti Bankası Kredi Kartı Ekstre Atlat

Garanti Bankası Kredi Kartı Ekstre Atlat Nasıl Yapılır

Garanti Bankası Kredi Kartı Ekstre Atlat Nasıl Yapılır-Garanti bankası tarafından müşterilerine verilen hizmet ile Garanti kredi kartı kullanıcıları, ekstrelerini 1 ay geciktirerek ödemesini sağlıyor. Özel müşterilerini verdiği hizmeti yine özel kredi kartı kullanan kullanıcılarına vermektedir. Ekstre atlat hizmetinden yararlanmanız için Bonus, Money Bonus, Miles&Smiles Kredi Kartları ve American Express Card kredi kartı kullanmanız gerekmektedir.

Garanati Bonus, Money Bonus, Miles&Smiles Kredi Kartları ve American Express Card kredi kartı kullanıcıları alışverişlerine dilediği gibi yapabilir, o ay ekstre zamanı geldiğinde ödeyecek durumda değilseniz ve bir diğer ay öderim diyorsanız ekstre atlat hizmeti ile bunu ücretsiz bir şekilde erteleyebilirsiniz. Kredi kartı kullanıcıları bu hizmetten haberleri olmadığından dolayı çoğu tüketici kredi kartını atlatmak için tefecilere kredi kartı atlatma yollarına başvuru başvurmaktadır. Kredi kartı borç atlatma işlemi yasal olmamakla birlikte bu işi yapanlar haksız kazanç elde etmektedir. Kuyumcu adı altında bu işi yapan tefecilere kredi kartınızı götürüyorsunuz, kartınıza kart atlatmak istediğinizi belirtiyorsunuz, kredi kartınızı alıyorlar gidip bankaya hemen ödemesini yapıyorlar daha sonra da borcunuzu ödedikten sonra kendi payını da ekleyerek en az %3 oranındadır. kart borcunuza kendi alacağını da ekleyip çekip size geri veriyor. siz de diğer ay tefeciye verdiğiniz borcu tekrar ödemek zorunda kalıyorsunuz.

Tüketicilerde oldukça yaygın olarak görülen bu takla attırma işlemi borcunuzu sürekli olarak attırmakta ve hiç eksilmemektedir. Bir tanıdığım yakın bir tanıdığım yüksek kredi kartı borcunu yaklaşık 40 bin borcunu her ay takla attırıyordu, aylık olarak tefeciye 1300-1500 TL arası para veriyordu, Bana geldi ve tavsiye istedi ne yapabilirim diye, kendisine dedim ki bu para verdiğin aylık 1300-1500 TL para kart borcundan eksiliyor mu?  hayır dedi aksine sürekli artıyor. Kendisine bu kart borcunu takla attırıp haraç vereceğine bu kadar parayı,kredi kartı yapılandırma taksitlendir hiç olmazsa verdiği para borcundan düşülür, 1-2 ay sonra yanıma geldiğinde ne yaptığını sordum, 40.000 tl borcunun 20.000 tl’sini ödediği geri kalanını da taksitlendirdiğini, aylık olarak 1200 TL taksit ödediğini belirtti.

Yukarıda ki örnekte olduğu artık tefecilere verdiği o parayla kart borcunu ödeyerek borcunun bir kaç ay içerisinde kapatabilir. Eğer o ay kredi kartı borcunuzu ödeyecek durumda değilseniz, kredi kartınızın kesim tarihinden sonra asgari ödemesi ödeyip,  “ATLAT” yazıp, bir boşluk bırakıp ekstresini atlatmak istediğiniz kartın son 6 hanesini yazıp 3340’a göndermeniz halinde ekstreniz 1 ay ertelenir.

Garanti Bankası Kredi Kartı Ekstre Atlat Nasıl Yapılır

Garanti bankası kredi kartı ekstre atlat hizmeti ile borcunuzun 100 ile 18.000 arasında ki borçlarınızı erteleyebilirsiniz. Kartınızı yılda en fazla 6 kere erteleyebilirsiniz.  ve art arda aylarda bu hizmeti kullanabilirsiniz. ve tefecilere yaptırsanız bu hizmeti 18.000 borcunuz olduğunu düşünürsek aylık 500 ile 700 arasında bir para vermeniz gerekiyor tefeciler, ancak garanti bankası ekstre atlat hizmeti ile 6 ay boyunca bu tefecilere vereceğiniz parayla kart borcunuzu ödeyebilirsiniz. ekstre atlat işleminde herhangi bir sorun olması durumunda müşteri hizmeti 444 0 333 ile detaylı bilgi alabilirsiniz.  başvuru işlemleriniz sms ile yapacağınız gibi, internet şubesinden ve müşteri hizmetlerinden bu hizmeti alabilirsiniz.

Garanti Bankası Kredi Kartı Ekstre Atlat Nasıl Yapılır

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*