Finansbank İnternet Bankacılığı Şifre Nasıl Alınır?

Finansbank İnternet Bankacılığı Şifre Nasıl Alınır- Finansbank müşterilerine sunduğu geniş bilgilerin ve işlemlerin yapılabildiği İnternet bankacılığı bütün bankacılık işlemlerinizi telefon veya bilgisayar üzerinden hiç bir kısıtlamaya gitmeden yapabilme olanağı veriyor size, Finansbank İnternet bankacılığını kullanabilmek için öncelikle bir finans hesabınızın olması gerekiyor. Hesabınız varsa şifreyi iki şekilde alabilirsiniz.

En bilinen yöntem şubeye giderek müşteri temsilcisinden size özel şifre alınabilir. Diğer yöntem ise İnternet sitesi üzerinden şifrenizi alabilirsiniz. www.finansbank.com.tr sitesine giriş yapınız ve sağ üst tarafta İnternet şubesinin yanında şifre al bölümü var. FinansŞifre Al bölümüne tıklayın ve karşınıza yeni bir pencere çıkacaktır. Bu pencerede FinansŞifre, sim bloke kaldırma ve cep şubesi işlemi var. FinansŞifre tıklayınız, diğer pencerede ise karşınıza doğrulamayı nasıl yapacağınız soruluyor. Eğer finansbank kredi kartınız varsa Kredi kartı, banka kartınız varsa banka kartı hiç biri yoksa müşteri numaranızla yeni bir şifre alabilirsiniz.

Finansbank İnternet Bankacılığı şifresini alabilmeniz için sizden kredi kartı numarasını, son kullanma tarihini, kart güvenlik kodunun karakterleri istemektedir. Bunları girdikten sonra alt bölümde telefon numaranızı (Bankada kayıtlı olan telefon numaranızı vermeniz gerekmektedir.) giriniz, ve devam tuşuna tıklayınız. ‘: menüde size gönderilen sms doğrulama kodunu girmenizi ve kimlik doğrulaması yaparak İnternet bankacılığı şifrenizi oluşturabilirsiniz.

Finansbank müşterileri Cep şubeyi telefonların indirmelerine rağmen giriş yapamamaktadır. Cep şubeye girş yaparak işlem yapabilmeniz için Yine şifre al bölümüne  tıklayın Finansşifre yerine Cep şube ayarları sekmesine tıklayınız ve burada sizden istenilen bilgileri girmeniz halinde Finansbank Cep Şube uygulamasını kullanmaya başlayabilirsiniz.

Finansbank İnternet Bankacılığı şifresini aldıktan sonra Finansbank İnternet sitesine girin, (Burada güvenlik için link vermiyoruz) İnternet Şubesine tıklayın ve karşınıza güvenlik sertifikalı İnternet şubesine giriş için sizden müşteri veya T.C kimlik numaranızı girmenizi isteyecektir. Bu bilgileri girdikten sonra giriş butonuna tıklayınız. Bir sonraki adımda sms doğrulamasını giriniz ve Finansbank İnternet Şubesine giriş yapmış oluyorsunuz.

Çok geniş bir şekilde tasarlanmış İnternet Şubesi öncelikle ana sayfada hesap bilgileriniz, bakiye durumunuz, Kredi kartı borç bakiye durumunuz ve yaklaşan ödemeleri gösteren bir hatırlatıcı ile karşılaşıyorsunuz. Hesap hareketlerinizi görüntüleyebilir, kredi kartı harcamalarınızı görebileceğiniz gibi borcunuzu hesabınızdan ödeyebilir, sanal kart oluşturabilir, yatırım yapabilir ve yeni hesaplar açabilir veya kapatabilirsiniz. Aynı zamanda kredi notu sorgulama işlemeni de İnternet şubesinden yapabilirsiniz.

Finansbank İnternet Bankacılığı ile ilgili bütün sorunlarını 0850 222 0 900 numaralı Finansbank telefon bankacılığını arayarak bildirebilirsiniz.

1 Comment Posted

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. Finansbank Kredi Başvuru Sonucunu Öğrenme - Banka Kredi Notu

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*