Finansbank Kredi Notu Sorgulama

Kredi notu sorgulama işlemini bir çok bankadan veya operatörden rahatça yapabileceğinizi biliyorsunuzdur. kredi notu sorgulama finansbank işlemi ile de kredi notu sorgulama işleminizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Banka kredi notu sorgulama işlemini bankalardan da daha uygun ve kolay bir şekilde yapabileceğinizi belirtmiştir. Finansbank kredi notu sorgulama hizmeti kkb sorgulama olarak vermekte bu hizmet ile kredi notu öğrenme işleminizi daha uygun ve daha hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

Finanbank kredi notu sorgulama yapmanın bedeli 1.25 tl gibi sembolik bir rakama indirgenmiş, kredi notunuzu öğrenmek için telefonunuzdan yeni mesaj bölümüne gelerek “KR” yazarak kredi kartınızın son dört rakamını yazıp 2273’e göndererek kredi notu sorgulama işleminizi yapabilirsiniz. sonuç bir kaç dakika içerisinde telefonunuza sms olarak gelecektir. Burada dikkat etmeniz gereken husus ise kredi notu sorgulama işleminde kredi kartı bilgilerini istendiği için sizin Finansbank müşterisi olmanız gerekmektedir.

Finansbank müşterilerini verdiği kaliteli hizmetlerle ve uygun ücretlerle işlem yapabilme olanağı ile takdir toplamaktadır. Sitemizde finansbank kategorisine göz atarak ayrıcalıktan haberdar olabilirsiniz.

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. Finansbank İnternet Bankacılığı Şifre Nasıl Alınır? - Banka Kredi Notu

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*