Türkiye Finans İnternet Şubesi Şifresi Nasıl Alınır?

Türkiye’nin katılım bankalarından biri olan Türkiye Finans İnternet Şubesi şifresi nasıl alınır? Öncelikle Türkiye Finans bankasının bir katılım bankası olduğu, faizsiz kazanç sağladığını ve hesap işletim ücreti almadığını belirtelim. Bu yazımızda Türkiye Finans İnternet Şubesi nasıl kullanılır? Şifre nasıl alınır? Avantajları nelerdir hepsi tek tek kaleme alacağız.

Türkiye Finans İnternet şubesine giriş için tıklayınız. Bu bağlantıdan sizden müşteri numaranızı ve parolanızı girmeniz istenecektir. Bu bilgileri girdikten sonra sms doğrulaması yaparak İnternet Şubesine giriş yapmış oluyorsunuz. Eğer Türkiye Finans İnternet parolanızı almadıysanız, Türkiye Finans Anında Şifre hizmeti ile şifrenizi alabilirsiniz. Anında şifre ile parolanızı belirlemek için sizden kart bilgileri istenmektedir. kart bilgilerinizi girdikten sonra kişisel bilgilerinizi doğrulaması yapılır ve Türkiye Finans İnternet Şubesine giriş için şifreniz tarafınıza verilir.

Türkiye Finans İnternet Şubesinin sağladığı avantajları sıralamaya gelirsek, Öncelikle en önemli avantajı, zamanda ve yerden tasarruf edebilirsiniz, Bilindiği gibi İnternet şubesine giriş için gerekli olan tek ihtiyacınız, İnternet bağlantısı olan akıllı telefon veya bilgisayardır. Bu ihtiyaçlarının elinizde olması durumunda dilediğiniz yerde ve zamanda bütün bankacılık işlemelerini yapabilirsiniz.  İnternet şubesi Sizin için tasarlanmış sizin bilgilerinizle açılmış bir internet sitesidir. Aslında , yüksek güvenlikle korunan bir site olup,

  • Hesaplarınızı izleyebilir
  • Hesap hareketlerini inceleme, dekont alma, dekontu maile gönderme
  • Yeni hesap açılıp kapatma işlemleri
  • bütün hesaplarınızı izleyebilme avantajı sunuyor.

Tabi bu hizmetler bunla sınırlı olmayıp daha çok avantajı da berberinde getirmektedir. Para transfleri yapabilir, havale işlemlerinizi 24 sat boyunca yapabilirsiniz fakat eft işlemlerini Türkiye Finans Eft saatleri içerisinde yapmanız gerekmektedir.

Türkiye Finans İnternet şubesinden aşağıda ki bütün ödemeleri de hesabınızda para olması durumunda yapabilirsiniz.

Fatura ödeme
Motorlu taşıtlar vergisi ödeme
Trafik cezası ödeme
Vergi ödeme
Gümrük vergisi
SSK ödemesi
Bağış
GSM TL yükleme
Diyanet ödemesi
Maaş ödemesi

Yatırım işlemlerinizi İnternet şubesinden yapabilirsiniz. Örneğin Hisse senedi alıp satabilirsiniz. Bildiğiniz gibi hisse senetleri işlemelerinde ne kadar hızlı olursanız sizin için daha çok avantajlıdır.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*