Akbank Kredi Kartı Başvurusu

Türkiye’nin en büyük kurumsal bankalarından biri olan Akbank Kredi kartı başvurusu nasıl yapılır? Öncelikle Akbank ayrıcalığı kredi kartı işlemlerinde en bonkör banka olarak biliniyor, Tüketicilerin ihtiyaçları doğrultusunda bir çok kredi kartı seçeneği sunan Akbank kredi kartı başvurusunu internetten veya şubeye giderek yapabilirsiniz.

21. yüzyılda artık para taşıma moda geçmiş bütün harcamalar kredi kartı ile yapılmaktadır. Tüketiciler intiyaçlarına göre en çok puan veren kredi kartını en iyi kredi kartı hangisi olduğunu ihtiyaçlarına göre belirliyor bu ihtiyaç tüketicileri aramaya itmiştir. seyahat eden biri iseniz en iyi seyahat kredi kartılarını merak ediyorsunuz, ancak puan istiyorsanız en çok puan veren kredi kartlarını araştırıyorsunuzdur. Öncelikle Akbank kredi kartılarından bahsetmek istiyoruz. hiç bir araştırma yapmayarak yazımızdan Akbank kredi kartılarını avantajlarına bakabilirsiniz.

Akbank Axess Kredi kartı

Visa, master kart özelliği taşıyan Akbank’ın en iddalı kredi kartıdır. Yıllık kart ücreti 87,50 ₺ olup ek kart yıllık ücreti ise 43,50 ₺ chip-para kazandıran Axess ile 9 aya kadar  taksit imkanı sağlamaktadır. Para puan kazanacağınız gibi her harcamanızı taksitlendirebilirken, ayırca acil nakit ihtiyaçlarınızı için 15.000’ye kadar taksitli nakit seçeneği sunuyor. kartın gecikme faizi tutarı %2.02’dir

Akbank Wings Card kredi kartı

Eğer sık sık seyahat etmeyi seviyorsanız Wings Card Seyahat/uçuş ve Mil puan kazandırıyor size Kartın yıllık ücreti 104 lira olurken ek kart yıllık ücreti 52 tl’dir. Seyahat eden kişilere özellikle yapılmış bu kart ile kazandığınız puanlarla bedava bilet alabilir, ve uçuş ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

Akbank Free Kredi kartı

Akbank’ın yıllık ücreti olmayan kredi kartıdır. Eğer bu kredi kartını alırsanız yıllık olarak herhangi bir ödeme yapmanıza gerek yoktur. aidatsız kredi kartı olduğuna bakmayın, Bu kredi kartı ile Para-puan kazanbilir, kazandığını chip-para hazırlayabileceğiniz gibi anlaşmalı işyerinde taksit imkanı sunmaktadır.

 

 

Akbank kredi kartılarını tanımış oldunuz, size uygun kredi kartını seçtikten sonra Akbank Direkt aracılığı ile başvuru yapabileceğiniz gibi eğer akbank müşteri değilseniz Akbank resmi sitesinden başvurunu yapabilirsiniz, Akbank kredi avantajlarının yanından Borç transferi işlemi ile kredi kartı borcunuzu 9 aya kadar taksitlendirebilir,  Aldığınız her şeyi takit imkanı olmasa bile müşteri hizmetlerinden taksitlendirebilirsiniz. Kredi kartınıza fatura,kira aidat gibi ödemleri talimat veriseniz herhangi bir eft havale ücreti kesilmeyecektir. Akbank internet sitesinden veya en yakın akbank şubesine giderek bireysel olarak yapacağınız kredi kartı başvurusu sonrası kredi başvurunuzun onaylanmasını beklemenizdir.  Eğer kredi notunuz düşükse banka sizden gelir belgesi isteyebilir, ancak onu da veremezseniz kredi kartı başvurunuz onaylanmayabilir. Yeni bir kredi kartı almanız sizin kredi notunuza olumlu yansıyacağını belirtmekte fayda var.

 

 

1 Comment Posted

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*