TEB Bankası Kredi Kartı Borcu Yapılandırma Taksitlendirme

TEB kredi kartı borcu yapılandırma taksitlendirme olanağı sunuyor. Teb kredi kartı kullanıyorsunuz ancak düzensiz kullanım veya ihtiyaç halinden kullanım nedeniyle kredi kartı borçlarınız birlikte ve ödeme yapmada zorlanıyorsunuz.  Kredi kartı borcunuzu kesinlikle ertelememenizi tavsiye ederiz.

Tüketiciler kredi kartı kullanımını bilinçsiz olarak yapmakta ve borçlar büyüdüğünde ödeme yapma zorluğuna girdiklerinde telaşa kapılıp yanlış işlemler yapıyor bu işlemlerin başında kredi kartına takla attırma gibi tefecilere belli bir para karşılığında borçlarını sadece bir ay geciktiriyorlar, borç hiç bir zaman eksilmiyor, ve tefecilere verilen para karta borç yükü olarak geri dönüyor size. Bununla kalmayıp her ay aynı işlemi yapıp 1 yıl sonrasında tefecilere kredi kartı borcunun yarısını vermiş oluyor farkına varmadan. Ancak böyle işlemlerin yasak olduğunu bu işlemi gerçekleştirenlerin büyük bir ceza aldığını belirtmek isteriz. Ayrıca kredi kartı borcunuz hiç bir şekilde azalmıyor tam tersine artıyor. Eğere kredi kartı borcunuzu kapatmak istiyorsanız öncelikle yapmanız gereken işlem kredi kartı borç yapılandırma işlemine başvurmanız gerekmektedir.

TEB Bankası Kredi Kartı Borcu Yapılandırma Taksitlendirme

TEB bankası müşterilerinin ödemede sıkıntı yaşadığı zamanlarda alacağını tahsil etmek için borç yapılandırma hizmeti vermektedir. Kredi kartı ödemelerinizi ödemeyeceğinizi anlayacağınız zaman öncelikle borcunuzu hiç geciktirmeyin geciktirirseniz size ayrı bir külfet getirebilir, kredi notunuzda buna bağlı olarak düşer. Yapmanız gererekn ilk işlem asgari ödeme tutuarını ödemek, ve daha sonrasında TEB Bankasına başvuru yapmanız gerekmektedir. TEB bankası müşteri hizmetleri 0850 200 0666 telefonun arıyarak kredi kartı işlemleri menüsünden müşteri temsilcinizden ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.  Müşteri temsilcisi ile yapacağınız görüşme sonrasında TEB bankası şubesine giderek yazılı dilekçe ile başvuru yapmanız halinde banka kredi kartı borcunuzu yapılandırarak, taksitler halinde ödeme işlemlerini yapacaktır.

Yapılandırma olarak kredi kartı taksitlendirme yaparsanız faiz vs gibi ek ücretler indirim yapılmayacağı gibi, ek bir faiz eklenir. ancak yapılandırmanızı peşin ödemek isterseniz faiz indirimi yapılabilir, tabi bu bilgilerin tamamını TEB bankası aracılığıyla yapmanız gerekmektedir. Çünkü bankalar her müşteri için ayrı hesaplamalar yapmaktadır. eğer finansal karneniz kredi notunuz düşük ve diğer bankalarda ki ödemelerinizi yapmamışsanız onay vermeyebilir. TEB bankası müşteri hizmetleri ile görüştükten sonra size illettiği bilgiler dahilinde işleminizi yapabilirsiniz. Kredi kartı borcu taksitlendirme işlemi sonrasında  borçlarınızı taksitler halinde ödeyebilirsiniz.

1 Comment Posted

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*