En İyi Seyahat Kredi Kartı hangisi

En İyi Seyahat Kredi Kartı hangisi-En çok mil puan veren kredi kartı, Sık sık seyahat mı ediyorsunuz? Seyahatlerinde hangi kredi kartını kullanıyorsunuz ve kredi kartı avantajları nelerdir. Bugün sizlere seyahatte kullancağınız en iyi kredi kartlarını tanıtacağız. Bu şekilde bu kredi kartıları ile seyahatlerinde sıkıntı çekmeyecek, puan kazandıracak, uçak bileti kazandıran kredi kartları tanıtıyoruz.

En çok mil puan veren kredi kartları

 • Garanti Miles&Smiles Business Kredi Kartı:

  Türkiye Hava Yolları ile resmi anlaşması olan tek kredi kartıdır. Kartla yaptığınız alışveriş harcamaları ve THY bilet harcamaları ile size uçuş mili kazandırır. uçul millerinizi birleştirerek size uçak bileti kazandırır. Bu kredi kartları sadece şirketler içindir.

Sık sık seyahat mı ediyorsunuz? Seyahatlerinde hangi kredi kartını kullanıyorsunuz ve kredi kartı avantajları nelerdir. Bugün sizlere seyahatte kullancağınız en iyi kredi kartlarını tanıtacağız. Bu şekilde bu kredi kartıları ile seyahatlerinde sıkıntı çekmeyecek, puan kazandıracak, uçak bileti kazandıran kredi kartları tanıtıyoruz.

 • İş Bankası Privia Kredi Kartı:

  Kredi kartını kullanarak kazandığınız maxipuanlarınızla uçak bileti veya seyahat hizmeti alabilirsiniz. Seyahati sevenler için güzel avantajlar sağlayan kart, biriktirdiğiniz puanlarla ister tatil programı yapabilir, ister uçak bileti alabilirsiniz. yurtdışı uçak biletinde 5 kat daha değerli olan puanla seyahatin keyfini sağlayabilirsiniz. Ayrıca tüm seyahatleriniz için müşteri hizmetlerini arayarak sizi organizasyon yapmalarını sağlayabilirsiniz.

seyahat kredi kartı

 • TEB Bonus Kredi Kartı:

  TEB kredi kartı ile kazandığınız puanlarla uçuş mili kazanabilir, birikmiş puanınız olmasa bile avans puanla ücretsiz bilet alabilirsiniz.  Puanınız yetersizse tek yapmanız gereken TEB seyahat Hattını (0850 200 0 666)  aramaktır.

 • Yapıkredi Adios Kredi Kartı:

  Yapı Kredi Bankası tarafından finanse edilen kredi kartı ile sadece uçak değil, gemi ve otobüs bileti de alabilir bedavaya seyahat etmenin keyfini çıkarabilirsiniz. Puanlarınızın bitmesi halinde avans puan kullanarak bedava tatilinizin sıkıntısız kullanabilirsiniz.  Kartın kısaca kazandırdığı avantaj şu şekildedir.  Eğer sık sık seyahat ediyorsanız adios Premium kredi kartı sizin için daha uygundur. 

  • Yurt içi & yurt dışı uçak bileti
  • Yurt içi otobüs bileti
  • Yurt içi & yurt dışı otel
  • Yurt içi & yurt dışı tur
  • Gemi turları (Cruise)
  • Jet/yat/limuzin kiralama
  • Araç kiralama

Kullandığın kredi kartlarının kredi notunuzu da yükselttiğini unutmayın. Borçlarınızı zamanda ödemeye özen gösterin. çok puan kazanmanız, seyehat uçak bileti kazanmanız sizi güvenilir müşteri olarak gösterir ve sizin kredi notunuzu yükseltir.

1 Comment Posted

 1. verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim. bende sık sık seyahat eden biriyim ve seyahatlerimi daha da avantajlı kılmak için yukarı saydığınız kredi kartlarondan birinin alacğaım güzel haberin için çok teşekkür ederim. saygı ve sevgilerle

1 Trackbacks & Pingbacks

 1. En Çok Puan Veren Kredi Kartı - Kredi Notu

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*