TEB Bankası Bonus Card Kredi Kartı Başvurusu

TEB Bankası tarafından tüketicilere sunulan Bonus card ile hem harcamalarınızı kredi kartı ile yapacağınız gibi bonus dünyasının size sunduğu avantajlarda yaralanabilirsiniz.

Öncelikle TEB Bonus Kredi kartı ile hangi avantajları elde edebileceğinizi yazalım.  Tiyatro ve Sinemalarda %50 indirimden faydalanın Bu fırsattan yararalanabilmeniz için hafta içi alışverişlerinizde 100 tl ve üzerinde harcama yapmanız durumunda hafta sonu biletlerinizde %50 indirim imkanına sahip oluyorsunuz. TEB kredi kartı ile yurtdışı alışverişlerinizde 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde 4 taksit faizsiz bir şekilde yapılandırabilirsiniz. bu fırsattan faydalanmak için “YURTDISI” yazıp 4616’ya SMS olarak göndermeniz halinde fırsattan yararlanabilirsiniz.

Güncel Bonus kampanyalarla daha fazla hediye bonus kazanabilirsiniz. Örneğin şuan ki bonus kampayasına göre 5.000 TL harcama sözü vermeniz karşılığında 500 tl bonus verilmektedir. Bonus card ile BKM express tanımlayarak yapacağınız alışverişleri daha güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

Bonus card başvurusu yapmak için tıklayınız. Bu forumda T.C kimlik numaranızı, Cep Telefonunuzu  ve email adresinizi girdikten sonra doğrulama kodunu girerek başvuru yapabilirsiniz.  Eğer TEB müşterisi iseniz TEB Bank internet şubesinden giriş yaparak kredi kartı başvurusunu yapabilirsiniz.

Kredi Kartı başvurunuzun sonucu sms ile tarafınıza bildirilecektir. Eğer kredi notunuz yüsekse başvurunuz onaylanır. Kredi notunuz düşükse kredi kartı başvurunuz onaylanamayacaktır. eğer kredi notunuz 1000 ve üzerinden ise banka sizden gelir belgesi isteyecektir. Gelir belgenizi götürmeniz halinde başvurunuz onaylanacak ve kredi limitiniz gelir belgenize göre belirlenecektir.

Kredi Kartı başvurunuz onaylanmazsa kredi notu sorgulaması yaparak kredi notunuzu öğrenin, Eğer kredi notunuz düşükse sitemizde kredi notu nasıl yükseltilir kategorisinden nasıl yükselteceğinizi kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*