Vakıfbank İnternet Bankacılığı Şifre Alma

Vakıfbank İnternet Bankacılığı Şifre Alma -Vakıfbank internet bankacılığı şifresi alarak bütün bankacılık işlemlerini internet bankacılığından veya mobil şubeden yapabilirsiniz. Devlet bankası olan Vakıfbank müşterileri kaliteli hizmetler vererek, bankaya gitmeye gerek kalmadan bütün bankacılık işlemlerinizi şubesiz olarak yapma imkanı sağlamaktadır.

Vakıfbank internet bankacılığını Şifre Al bölümünden alabilirsiniz. İnternet bankacılığı şifresini 8 haneli olması gerekiyor. 8 hanede rakam ve harflerin olması gerekiyor. en az bir rakam veya 1 harf koymanız lazım. Şifre Al bölümünden yeni sekmede açtığınız sayfa da eğer Vakıfbank müşterisi iseniz,

İnternet Bankacılığı için şifre alma, bloke kaldırma işlemlerini yapmak istiyorum.

Seçeneğini işaretleyin, Hem yeni şifre alımını hemde bloke olan şifrenizi kaldırmak için bu seçeneğini seçtikten sonra karşınıza yine 3 seçenek çıkmaktadır .

Bu 3 seçenekten ilk seçeneği yani şifre almak istiyorum seçeneğini seçtikten sonra Devam tuşuna tıklayınız, ikinci adımda vakıfbank kredi kartınızın veyan vakıfbank bankomat kartını seçimini yapınız, şuan elinizin altında hangi kart varsa o kartı seçmenizde yarar vardır.

Kart tipini seçtikten sonra karşınıza hemen kart bilgilerinizi girmeniz istenecektir. Kart Bilgilerinizi girip devam tuşuna tıklayınız var. Bir sonraki adımda kişisel bilgiler ve kimlik doğrulamasından sonra şifrenizi belirleyebilirsiniz. Şifrenizi aldıktan sonra ister Vakıfbank internet sitesinden internet bankacılığına giriş yapabilir ister akıllı telefonunuza Vakıfbank uygulamasını indirerek giriş yapabilirsiniz.

Mobil bankacılık ile para belirlemeniz halinde tekrar girişlerinizde sadece parolayı girerek hesaplarınıza erişimi sağlayabilirsiniz. Hesaplarınız, para transferleri, vb bütün bankacılık işlemlerini hem mobilden hemde internet bankacılığından yapabilirsiniz.

Hesap hareketlerinizi görüntüleyebilir, dekontlarınızı mailinize gönderebilir veya bilgisayara indirebileceğiniz gibi para transferi, yeni hesap açımı gibi bütün bankacılık işlemlerini şubeye gitmeden yapabilirsiniz. Vakıfbank İnternet bankacılığından herhangi bir sorunla karşılaşmanız halinde 0850 222 0 724 numaraları telefonu arayarak Vakıfbank telefon bankacılığından sorununuzu bildiriniz.

Şifreyi unutmanız halinde yine aynı adımları takip ederek şifrenizi tekrardan belirleyebilirsiniz.

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. Taksitli Nakit Avans Veren Bankalar - Banka Kredi Notu

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*