Ağustos 2016 Evde Bakım Maaşı Yatan iller

Ağustos bakım maaşı zamlı olacak mı? Ağustos 2016 Evde bakım maaşı yatan iller listesini ve bilgileri detaylı olarak işleyeceğiz Ağustos 2016 bakım maaşı yatan illerin listesini bu yazımızda sürekli olarak güncelleyeceğiz. Ağustos 2016 Bakım maaşı ne zaman yatacak ? Türkiye’nin darbe nedeniyle yaşadığı sıkıntıları giderilmiş hayat normale dönemeye başlamıştır. Bu nedenle Ağustos bakım maaşları erken yatacağını söyleyebiliriz. . Evde bakım maaşının yatıp yatmadığını hemen sorgulamak için Ziraat bankası internet bankacılığından bakabilirsiniz. Evde bakım maaşı her ayın 8 ile 22 arasında bütün illerde yatmaktadır. Ancak bu ayda Ramazan bayramı dolayısıyla erzak alımı ve ramazan alışverişi için erken yatacağını tahmin ediyoruz.

Evde bakım maaşı yatan illerin listesini ziraat bankasından sorguladığınızda eğer maaşını yatmışsa bize yorum alanında bildirerek diğer vatandaşların haberdar olmasını sağlayabilirsiniz. Türkiye Sosyal bir devlet olup sosyal sorumluluk gereği, bakım maaşı, yaşlı maaşı, çocuk maaşı kredi yardımı gibi sosyal sorumluluklar için maddi destek vermektedir. 2016 Asgari ücretin 1300 olması nedeniyle Evde Bakım Maaşında da artış olmuş 2016 bakım maaşı 880,69 TL oldu. İller sırayla yatırılmakta ve hangi ilin ilk olarak yatırılacağı ile ilgili kesin bir bilgi verilmemektedir.

Ağustos 2016 Bakım Maaşı Zamlı olacak mı?

Ağustos zamlı maaşlarda belli oldu. Ağustos ayında Evde bakım maaşı 932 TL oldu

Ağustos 2016 bakım maaşı sorgulama işlemleri ziraat bankasından yapmanız gerekmektedir. Evde bakım maaşının yatan illerin listesi resmi olarak Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından açıklanmamaktadır. Her il ayrı zamanlarda bakım maaşı yatmakta ve sosyal sorumluluk olarak bakım maaşı yatan illeri ziyaretçilerimiz bize bildirerek haber vermekte bu şekilde diğer ziyaretçilerimiz de hangi ilin yattığını görmektedir.

Ağustos 2016 evde bakım maaşı yatan illerin listesi

 

9 Ağustos 2016 evde bakım maaşı yatan iller

Amasya

10 Ağustos 2016 evde bakım maaşı yatan iller

Edirne

Antalya

Uşak

Diyarbakır

Hatay

11 Ağustos 2016 evde bakım maaşı yatan iller

Tokat

Aksaray

Malatya

Erzurum

Afyon

12  Ağustos 2016 evde bakım maaşı yatan iller

Mersin

Kırklareli

Balıkesir

samsun

tekirdağ

sakarya

kırşehir

13  Ağustos 2016 evde bakım maaşı yatan iller

Konya
Sivas
Bursa
Denizli
Adana
Zonguldak
İstanbul
Rize
İzmir
Gaziantep
Kocaeli
Ankara
Eskişehir
Şanlıurfa
Osmaniye

15  Ağustos 2016 evde bakım maaşı yatan iller

Kütahya

Giresun

16  Ağustos 2016 evde bakım maaşı yatan iller

Bir önceki yazımızda en çok merak edilen sorunlardan biri olan Bakım maaşı alanlar kredi çekebilir mi? şeklide olup bize soru ve görüşlerinizi yorum alanında bize bildirebilirsiniz.

 

9 Comments Posted

  1. babam temmuz 2 de vefat etti on beş güün sonra sosyal hizmetler haber verdim bana maaşların bir ay gecikmeli yattığı için bu ay maaşımı alacağım sonra kesileceği söylendi fakat bankaya gittiğimde otuz lira vardı bana açıklama yaparmısınız

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*