Ziraat Bankasına Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kobi ve çiftçilere yönelik destek kredileri ile ön plana çıkan, ülkemizin başarılı bankalarından Ziraat Bankasına Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır? Kredi başvuru kanalları ve kredi çekebilme şartları, gereken evraklar ve detaylı bilgiler yazımızın devamında..

Yenilikçi yapısı ile ön plana çıkan ve devlet bankası denince ilk akla gelen Ziraat Bankası, Türkiye’nin en uç noktalarında bile varlığını şube sayısı ile kanıtlamakta ve yıllardır müşterilerine kredi konusunda da daha cazip avantajlar sunmaktadır.

Ziraat Bankası Kredi Başvuru Kanalları

Çağımızın getirmiş olduğu teknolojik imkanları da kullanarak ilerleyen Ziraat Bankasına kredi başvurusu nasıl yapılır ? Kredi başvurusu için bankaya gitmenize gerek kalmadan da işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. SMS ile yada internet bankacılığı ile başvurularınızı gerçekleştirebileceğiniz gibi telefon yolu ile de çok kolay şekilde kredi talep edebilirsiniz. Ziraat Bankasına ait tüm kredi paketlerine uygun faiz oranları ile ulaşabilir ve ön onaylı kredi imkanından anında faydalanabilirsiniz.

Ziraat Bankası SMS Bankacılığı

SMS bankacılığı ile kredi başvurularınızı gerçekleştirebileceğiniz gibi, haftanın her günü dilediğiniz an banka hesap hareketlerinize, bakiye durumunuza ve yatırımlarınıza da ulaşabilirsiniz. Kredi başvurunuzu sms ile yapmak istiyorsanız, kredi yazarak bir boşluk bıraktıktan sonra sırası ile TC numaranızı, talep ettiğiniz kredi tutarını, vadeyi ve gelirinizi yine aralarında boşluk bırakarak yazıp 4747 numarasına göndermeniz yeterli. Ön onay alındığına dair bilgilendirildikten sonra kredeniz tanımlanmış demektir.

Ziraat Telefon Bankacılığı

Ziraat Bankasına kredi başvurusu nasıl yapılır sorusunun ikinci cevabı, telefon bankacılığından geçmekte. 0850 220 00 00 veya 444 00 00 numaralarından, 7 gün 24 saat ulaşabileceğiniz müşteri temsilcileri yardımı ile kredi başvurunuzu tamamlayabilir ve ön onay aldığınız takdirde kredinizi hemen kullanabilirsiniz. Gereken evrakları müşteri temsilcisinden öğrenebilir bu sayede bankaya hazırlıklı giderek zaman tasarrufu da yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası İnternetten Kredi Başvurusu

İnternetin olduğu her yerden her an Ziraat Bankası internet bankacılığı yardımı ile kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için Ziraat Bankası resmi web sayfası üzerinden internet bankacılığına giriş yaparak kredi başvuru adımlarını takip etmeniz yeterli.

Ayrıca, Ziraat Bankası mobil uygulamasını cep telefonunuza indirerek, mobil bankacılık üzerinden de kredi talebinde bulunmanız mümkün.

ATM Üzerinden Kredi Başvurusu

Türkiye’nin en çok ATM’lerine sahip olan bankalar arasında bulunan Ziraat Bankası kredi başvurunuzu ATM üzerinden de tamamlamanız mümkün. Ziraat Bankası ATM’den kredi başvurusu için, kartsız giriş işlemine tıkladıktan sonra gelen menüden başvuru işlemleri adımı yardımı ile kredi başvurunuzu istenen bilgileri girerek tamamlayabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*