Ziraat Bankası Traktör Kredisi 2017

Çiftçilere yönelik bir çok kredi paketi sunan Ziraat Bankası desteğini  traktör kredisi kullanmak isteyen çiftçiler için de sürdürüyor. Bir çok tarımsal faaliyetlere destek amacı ile ürün sunan Ziraat, çok uygun ve sabit faiz oranları ile sıfır veya ikinci el traktör almak isteyen çiftçiler için 3 farklı alternatif sunuyor. Ziraat Bankası Traktör Kredisi 2017 yılında da çiftçiler için yakından takip edilecek gibi görünüyor.

Ziraat Bankası Traktör Kredisi 2017 Yılı Alternatif Paketler

  • Değişken Faizli Traktör Kredisi

Geçmiş yıllara bakıldığında traktör kredisi kullanmak isteyen çiftçilerin en çok tercih ettiği banka olan Ziraat Bankası, çiftçilerin ihtiyaçlarına yönelik uygun ödeme koşulları ile 3 çeşit kredi paketi sunuyor. Bunlardan en dikkat çekici olanı değişken faizli traktör kredisi. Yeni bir traktör almak isteyen çiftçilere özel olarak sunulan bu kredi paketi ile traktör bedeli üzerinden %75 oranında kredi kullanma şansı veriliyor. Değişken faizli olmasının çiftçi için avantajı ise, çiftçinin kendi belirlediği ödeme ve faiz oranları ile krediyi geri ödemesi. Geri ödemelerde çok uygun koşullar sağlayan Ziraat, 3-6 veya 12 aylık geri ödeme planı alternatifleri de sunuyor.

  • Sabit Faizli Traktör Kredisi

Tabi ki herkes kredi çekerken bir takım kıstaslara dikkat eder. Herkesin istediği kredi şekli değişkenlik gösterebilir. Bu noktada faiz artışlarından etkilenmek istemeyen çiftçiler için Ziraat Bankası sabit faizli traktör kredisi paketi ile düşük faizli kredi kullanımına da olanak sağlıyor. Bu kredi paketinde bankanın anlaşmalı olduğu traktör bayilerinden sıfır veya ikinci el traktör almanız şart. Bu kredi paketinde de traktör bedelinin %75’i kredi kullanma imkanınız var. Tabi bir diğer avantajı da kredi başlangıcından bitişine kadar sabit faiz oranının bulunması. Böylelikle ekonomik gelişmelerden etkilenmezsiniz. Bu kredi paketinde kullandığınız krediyi geri ödeme seçenekleri de sabit faizli kredi gibi 3-6 veya 12 aylık dönemlerle olabilir.

  • El Traktör Kredisi

Ziraat Bankası Traktör Kredisi 2017 yılında da yine düşük faizli kredi sunan bankalar arasında öncü olacağının sinyallerini vermekte.  Bu faiz oranları ile beraber ikinci el traktör kredisi kullanmak isteyenler de 5 yaşa kadar olan traktörler için Ziraat Bankası traktör kredisi kullanabilirler. Bu kredi, traktör kasko bedeli üzerinden %75’ine kadar kullanılabiliyor ve geri ödemeleri 3-6-12 ay seçenekleri seçilerek yapılabiliyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*