Ziraat Bankası Mobil Uygulamadan Nasıl Sıra Alınır

Ziraat Bankası Mobil Uygulamadan Nasıl Sıra Alınır-Ziraat Bankası AR-GE Çalışmaları kapsamında müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi hedefliyor. Ziraat Bankası teknoloji üzerine çalışmalar yapmakta ve her gün yeni bir özelliği müşterilerinin beğenisine sunuyor.

Ziraat Bankasının son özelliği ile Mobil uygulamadan Ziraat Bankası şubesine gitmeden önce sıra alma özelliğidir. Bu özellikle ile birlikte Bankaya gideceğiniz zaman sıra beklemek istemiyorsanız Ziraat Mobil’den sıranızı alın ve bankaya sıranız geldiğinde giderek işlemlerinizi yapabilirsiniz, İnternet ve mobil şubenin verdiği avantajlarla artık banka şubeleri gitmek zorunda kalmıyorsunuz, Ciddi bir zaman problemi şubelerde bazen sıra 3-4 saate kadar gelmeyebilir, Ancak Hız çağında bu süre oldukça fazla, Ziraat bankası Türkiye’nin en büyük bankası olması nedeniyle en kalabalık bankalar arasında yer alıyor, herhangi bir şubesinde sıra bekleyen bir çok müşteri bulabiliyorsunuz, Ziraat Bankası bu yükünü hafifletmek için Banka’ya gitmeden önce Ziraat Mobil Şubeden sıranızı alabilir, tahmini sıra geliş zamanınıza yakın bankaya uğrayarak sıranızla sıra beklemeden işlem yapabilirsiniz.

Bilindiği gibi Ziraat Bankasında müşterilerinin yanında sınav başvuruları, vs gibi bir çok ödeme  yapan vantandaşlar bulunmakta, Bu işlem karmaşaması  yapılmakta Ziraat Müşterileri bu durumlara çok tepkili davranmak özel sıra alımı da buna çözüm olmamaktadır.

Ziraat Mobil Şubeden Randevu Nasıl Alınır

Ziraat Bankası müşterilerine yeni bir uygulama ile müşterilerinin beğenisini kazanacak bir yeniliği müşterilerini duyurdu, Randevu almak istiyorsanız Mobil şubeye açın, Sol alt köşede randevu al butunu var, Tıklayınız ce sizden istenilen T.C Kimlik numarasını girin, girdikten sonra size en yakın şubeyi haritada gösterecektir, başka şubede de seçebilirsiniz, Seçtiğiniz şubeden radevu saatinizi alın ve belirdiğiniz saatte şubeye giderek işleminizi gerçekleştirin.

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. Ziraat Mobil uygulaması Nasıl Kullanılır? Avantajları Nelerdir? - Banka Kredi Notu

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*