Fazla para yatırarak kredi kartı limiti arttırmak

Fazla para yatırarak kredi kartı limiti arttırmak-Bir alışveriş yapmanız gerekiyor kredi kartı limitiniz dolmuş veya limitiniz bunu karşılamıyor, ancak sizin mutlaka bir alışveriş yapmanız gerekmektedir. Taksitli olarak yapacağınız işleminiz için kredi kartı limitiniz yetersiz, Öncelikle yapmak gereken işlem bankadan limit arttırımı talebinden bulunmanız gerekmektedir, Limit arttırım isteğiniz kredi kartı borç ödemelerinize göre ve en önemlisi kredi notunuza bakılarak kredi kartı limitiniz onaylanır veya onaylanmaz.

Fazla para yatırarak kredi kartı limiti arttırmak

Ancak kredi talep limiti arttırmanın tek yolu bu değildir, Tüketiciler tarafından bulunan bu yöntemle Fazla para yatırararak kredi kartı limiti arttırma işlemini yapabilirsiniz. Bu yöntem nasıl işliyor bu yazımızda ayrıntılı olarak anlatmaya çalışacağız, ancak bu yöntemin bütün bankalarda işe yaramadığını altını çizerek söylemek isteriz, sonra yazımız yorum alanında bize saydırmayın, bu işlem bankalar tarafından anlatılan bir işlem kesinlikle değildir. Bu işlemi deneyip onaylayan tüketiciler tarafından tavsiye edildiği için anlatma gereği duyuyoruz.

Bir alışveriş yapmak istiyorsunuz internetten veya bir mağazadan ürünü kredi kartı ile taksitli olarak yapmak istiyorsunuz ürününüzün fiyatı 800 Tl iken sizin kredi kartı limitiniz 750 tl, 50 tl’lik bir limite ihtiyacınız var, Tüketiciler kredi kartına fazla para yatırarak kredi kartı limitini arttırıyorlar. Bankaya giderek 750 tl’lik kredi kartına 800 tl yatırarak, sonra gidip 800 tl’lik ürünü kredi kartından taksitli alışveriş olarak gerçekleştirebiliyorsunuz.

Bir çok kredi kartı kullanıcısı Bankaların kredi kartı limitlerini artırmaktadırları için bu yöntemi kullandıklarını ifade etmekte ve %100 olarak işe yaradığını söylüyorlar. Mantık olarak baktığınızda fazla para yatırırsanız kredi limitiniz otomatikman o ay artmış olur ancak sadece o ay artıyor, fakat diğer aylarda tekrardan düşüyor. Haliyle o ay fazla kredi kartı limitinizle kolayılık alışveriş yapabilirsiniz, Hemden taksitli olarakta yapabilirsiniz.

Bu işlem bütün banka kredi kartlarında işe yaradığı söylenemez, sadece belirli banka kredi kartında işe yaramaktadır. yorum alanında kullandığınız kredi kartını iletmeniz halinde yardımcı olunacaktır. Kredi kartına fazla para yatırarak Kredi kartı limiti arttırımı o ay için yapabilirsiniz. Sık gelen sorunlarından biri de kredi kartı limitinden fazla para almıyor ki kredi kartı limiti artsın, Ancak durum öyle değildir, kredi kartınıza vadesiz hesabınızdan veya Bankamatiklerden dilediğiniz kadar para yatırımı yapabilirsiniz, fazla limiti çekebilirsiniz.  ancak peşin olarak değil bilindiği gibi bankalarda peşin para çekme durumunda kesinti yapılmaktadır. Alışveriş yapabilirsiniz veya diğer ay borcunuzdan düşülür.

21 Comments Posted

 1. Ziraat maximum kartta limit üstü yatırıp alışveriş yapabilir miyiz? Artı puan kazanır mıyız? Benim parama yatırdığımız limit üstüne de banka taksit faizi işletir mi?

 2. Kart limitim 500 ama ben 250 lira fazla yatrdim suan kullanabilir 750 lira olarak grunuyor bunun hepsjni kullanabilirmiyim
  Teb bonus kartim

 3. Kredi kartından nakit para çekebilirsiniz lakin çektiğiniz miktara göre banka komisyon ve işlem parası alır. Miktarlar bankalara göre değişir. Bankanıza telefon edip bu konuda teferruatlı bilgi alabilirsiniz.
  NOT: Temmuz ayınca yürürlüğe giren bir kanunla kredi kartlarına bazı kısıtlamalar getirildi. Kredi kartına artık istediğiniz kadar para yükleyemiyorsunuz. Bu konuda da bankanızdan bilgi alabilirsiniz.

 4. cardfinans olurmu peki benım kartım limiti 1000 tl ben 1500 tllık alışveriş yapmak istoyorum ve 500 tl yatırsam acaba alışveriş yapab ılırmıyım

   • Can öncelikle bana zaman ayırdığınız için teşekkür ederim ben Like Card kullanıcısıyım şimdi ben size durumumu anlatayım sizde bilginiz dahilinde bana yardımcı olabilirseniz çok memnun kalırım.
    Benim kart limitim 500 TL ama ben 2500 TL lik alışveriş yapmak istiyorum. Kartıma 2000 TL ek yatırırsam 2500 TLyi Taksitlendirme olanağım var mı ?

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*