Ziraat Bankası Eğitim Kredisi Başvurusu

Ziraat Bankası Eğitim Kredisi Başvurusu-Ziraat Bankası öğrencilere sunduğu kredi imkanı ile okul ve eğitim masraflarını karşılayabiliyorlar. Ziraat Bankası Eğitim kredisi ile öğrenimizi en iyi şartlarda tamamlamak için gerekli olan finansman ihtiyaçlarını Ziraat Bankası tarafından karşılanmaktadır.

Ziraat Bankası Öğrenciye kredi imkânı ile Eğitim için gerekli masrafları Ziraat Bankası şubelerinden başvuru yaparak alabilirsiniz. Sadece Üniversite öğrencileri değil her türlü okul, üniversite, özel üniversite, dershane gibi eğitimlerinizi için Ziraat Bankası Eğitim kredisi  vermektedir. Gelişen eğitim seviyelerinde özellikle öğrenciler ve veliler eğitim kalitesi olarak özel üniversiteleri tercih etmektedir.  Ancak Özel üniversitelerde okumak kaliteli bir bilgi birikimi ve eğitimi verdiği gibi her bir hizmetin belli bir bedeli vardır. Ziraat Bankası öğrenciler için sunduğu eğitim kredisi ile düşledikleri eğitimleri almaları için bir fırsat kolaylık sağlamaktadır.

Ziraat Eğitim Kredisinin Özellikleri

Ziraat Bankası tarafından sağlanan Eğitim kredisinin özelliklerini sizler için sunuyoruz. Öncelikle krediyi alabilmeniz için sizin veya velinizin bir mesleği ve gelir belgesi olması gerekmektedir.  Eğer krediyi çekecek olan sizseniz bir gelirinizin olması halinde kredi verilecektir. Kredi için mutlaka teminat alınmaktadır. Kredi vadesi 24 aya kadar verilebilir.

Eğitim Kredisi için Gerekli Evraklar

 

Ziraat Bankası Eğitim kredisini almanız için gerekli evraklar

  • Başvuru Formu
  • Kimlik
  • Gelir Belgesi
  • Eğitim ilişkin belgeler

Belgelerinizin yeterli olmaması durumunda Şube ayrıca sizden başka belgeler isteyebilir, Eğitim kredisi başvurusu sadece şubelerde yapılmaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*