Ziraat Bankası Kadın Girişimci Kredisi

Ziraat Bankası Kadın Girişimci Kredisi -Türkiye’nin köklü bankalarından biri olan Ziraat bankasında Kadın girişimcilere kredi olanağı sunmaktadır. Çok uygun faiz oranları ile sunulan kredinin yanında aynı zamanda Kadın girişimci paketi ile de avantajlar sağlamaktadır.

Kadın olup girişimci olanlar finansman bulmada çok zorlanırken kadınlara yönelik yapılan pozitif ayrımcılıkla kadınlar iş hayatına kazandırılıyor. Ziraat bankası kadın girişimci kredisi ile iş sahibi esnaf kadınlar finansman ihtiyaçlarını karşılamak için uygun faiz oranı ile kredi verilmektedir. Öncelikle belirtmeliyiz eğer bir esnaf iseniz bankaların size sunduğu bütün esnaf kredilerinden faydalanabilirsiniz. Esnaf kredileri arasında en popüler kredi türü en uygun kredi HalkBank esnaf kredisi ürünüdür. Devlet bankası olan iki bankada esnafların kalkınmaları için gerek işletme gerekse yatırım kredisi vermektedir.

Ziraat bankasının yeni ürünü olan Kadın girişimci kredisi ürünü ile kadın girişimciler uygun faiz oranları ile kredi kullanabilmektedirler. Ziraat bankası Kadın girişimci paketi ile sadece kredi değil bir çok avantajı yanında sunuyor.

Ziraat bankası Hazine Destekli Kredi Garanti Fonu (KGF) kefalet desteği çok uygun faiz oranları ile kredi alabilirsiniz. 60 aya kadar kredi vadesi ile, ki eğer iş yeri alıyorsanız 96 ay vade ile kredi alabilirsiniz. Kredi masraflarında kadın girişimcilere %50 indirim, Aidatsız kobi kredi kartı, ve internet veya mobil şubeden yapacağınız bütün EFT havale işlemleri ücretsizdir.

EFT ve havale işlemlerinizin ücretsiz olması için en az iki otomatik ödeme talimatı vermeniz gerekmektedir.

Ziraat Bankası Kadın Girişimci Kredi Başvurusu

kadin_girisimciler

Ziraat Bankasından kadın girişimcilere özel olarak sunulan bu avantajlı kredi  Hazine Destekli Kredi Garanti Fonu (KGF) kefalet desteği ile çok uygun faiz oranları ile kredi başvurusunu yapabilirsiniz. Bu kredi türünün sadece girişimci kadınlara verildiği için başvurular şubeler üzerinden yapılmaktadır. Yani Ziraat bankası Kadın Girişimci kredisi başvuru işlemleri özel evraklar istendiği için İnternet veya telefon bankacılığından başvuru işlemlerinizi yapamıyorsunuz.  En yakın Ziraat bankası şubesine giderek kredi başvuru işlemlerinizi yapabilirsiniz.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*