Akbank Direkt Kredi Başvurusu

Akbank Direkt Kredi Başvurusu -Akbank’ın intertnet bankacılığı Akbank Direkt ile bankayı cebinizde veya bilgisayarınızda taşıyorsunuz. Direkt özelliği ile akbank müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi amaçlıyor. Akbank Direkt avantajlarında biride Kredi alma, belgesiz hiç bir evrak vermeden direkt kredi almanızı sağlıyor. Akbank Direkt üzerinden yapacağınız başvuru ile eğer kredi notunuz yüksekse banka hiç bir belge istemeden herhangi bir evrak imzalamada kredi vermektedir.

 

Akbank Direkt Kredi başvurusu yaprak en fazla 15.000 TL krediyi herhangi bir evrak ibraz etmeden kredi başvurusu yapma olanağı sunmaktadır. Akbank müşterilerine verdiği avantajlardan biri olan kredi kullanımı için hiç bir evrak ibraz etmiyorsunuz.

Akbank Direkt Kredi Başvurusu nasıl Yapılır?

Öncelikle Akbank Direkt müşteri olmanız lazım eğer Akbank müşterisi olup direkt özelliğini kullanmanız gerekiyor. Eğer Akbank direkt aktif değilse buradan nasıl başvuru yapabileceğinizi nasıl şifre alınacağını detaylı olarak anlattık. Eğer Akbank müşterisi değilseniz başvurunuzu şube aracılığı yapmanız gerekmektedir.

Diretk kredi başvurusunda üst limit 15.000 olup, başvuruyu intertnet bankacılığından veya mobil akbank direkt uygulamasından yapabilirsiniz. Akbank müşterilerinin acil ihtiyaçlarını karşılamaları için yaptığı bu kolaylıkla şubeye gitmeden kredi başvurusu yapmanızı ve kredinizi anında almanızı sağlıyor.

Öncelikle belirtmeliyiz ki Akbank Direkt üzerinden yaptığını kredi başvurusunun kesin olarak onaylanacağını zannetmeyin, Aslında bunun kolay olmasının kredinin hemen onaylanması olayı da tamamen kredi notu raporuna göre yapılmaktadır.

Eğer kredi notunuz düşükse kredinizin onaylanmayacağını belirtelim, Eğer kredi notunuz düşükse sitemiz üzerinden kredi notu nasıl yükseltilir kategorisine bakarak kolayca kredi notu yükseltme tekniklerini öğrenebilirsiniz.  Kredi notunuzu Findeks üzerinden olduğu gibi Akbank Direkt Kredi notu öğrenme hizmeti alabilirsiniz.  Kredi notunuz 1200 üzerinden ise büyük ihtimalle krediniz onaylanır.

Kredi notunuz yüksek ve kredi başvurusu yaptıysanız Akbank Direkt ile krediniz hemen onaylanır ve şubeye gitmeye gerek kalmadan krediniz hesabınıza geçer. Kredi hesabınıza geçtikten sonra ödemelerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Ayrıca ne kadar kredi limitinizin olduğunu yine Akbank Direkt Üzerinden öğrenebilirsiniz. Banka hemen onaylanacak kredi miktarını internet veya mobil uygulamadan size gösterebilir, Eğer kredi limitinizi aşmaz iseniz krediniz hemen hesabınıza aktarılır.

Akbank direk kredi limiti

Ayrıca ne kadar kredi alabileceğinizi Akbank web sitesinden T.C kimlik numaranızı ve Telefon numaranızı girmeniz halinde kullanabileceğiniz kredi miktarı sms ile cep telefonunuza gönderilir.  Hemen Başvur butonuna tıkladıktan sonra sms ile ne kadar kredi kullanabileceğinizi öğrenebilirsiniz, Eğer kredi miktarı istediğiniz kadar veya fazlaysa hemen kredi kullan butonuna tıklayarak kredinizi anında kullanmanız gerekmektedir.

Eğer kredinizi hemen kullanmak istiyorsanız kredi miktarı 15.000 TL olması ve Akbank müşterisi olmanız lazım, aksi halde şubeye gitmeniz gerekmektedir. Ayrıca kredi masraflarını anında görebiliyorsunuz, maksimum masraf 15.000 TL 75 TL çıkmaktadır.

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. Online Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır? - Banka Kredi Notu

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*