Yasal Takipte Olanlara Kredi Veren Bankalar

Yasal Takipte Olanlara Kredi Veren Bankalar-Yasal takibe düşenler genellikle hiç bir bankadan ne kredi neden kredi kartı alabilir, Yasal takibe düşen tüketicilerin kredi notları çok düşük seviyeler düşmekte ve bu yüzden kredi çekmede büyük sıkıntılar yaşamaktadır. Sadece kredi değil aynı zamanda kredi kartı başvuruları da reddedilir, Ancak kredi notunuz düşük olması, yasal takibe düşmüş olmanız kredi almayacağınız anlamına gelmez, bu yazımızda sizlere kredi notunuzu nasıl yükselteceğiniz, Yasal takipte iken bile bundan nasıl kurtulacağınızı anlatacağız.

Yasal Takiptekiler Kredi Notu Nasıl Yükseltilir?

Eğer yasal takibe düşmüşseniz kredi notunuz çok düşük seviyelere düşmüş ve yasal olarak 5 yıl boyunca bu sıkıntıyı çekeceksiniz, Ancak kredi notu yükseltme işlemlerini yapabilirseniz kısa sürede bu sıkıntıları aşabilirsiniz, Öncelikle size tavsiyemiz hiç bir şekilde ödemelerinizi savsaklamayın savsaklarsanız kredi almanız kredi notunun yükselmesi de o derecede uzayacaktır. Öncelikle mevcut kredi kartınız varsa kredi kartı ile alışverişlerinizi yapın ve borcunuzu zamanında ödemeyi bakın, Su Faturası, elektrik faturası, Doğal Gaz Faturası ve telefon faturası gibi faturalarınızı kredi kartınıza bağlayarak otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Bankalar size hiç mi kredi vermiyor yoksa istediğiniz tutarı mı? Eğer cevabınız istediğiniz tutarsa küçük meblağlı krediler alarak ödemelerinizi zamanında yapabilirsiniz, bu şekilde kredi notunuz yasal takipte olmanız halinde de yükselecektir, ve istediğiniz kredi miktarını çekebilirsiniz. Eğer cevabınız hiç kredi verilmiyorsa da endişe etmenize gerek yoktur. Size söylediğimiz talimatları takip edin ve sitemizden kredi notu nasıl yükseltilir bölümünden makalelerimizi okuyabilirsiniz.Yasal takipte olanlar kredi notu yükselmesi 2 yılı bulabilir ancak siz bu sürede hiç pes etmemeniz, ve finansal işlemlerinizi bir düzene koyabilirsiniz, Eğer düzene koyamaz iseniz kredi notu hayatınızda hep engel olarak çıkacaktır.

Yasal Takipteyim Kredi Veren Bankalar Hangileri

“Kardeşim benim zamanım yok benim acil krediye ihtiyacım var, illa kredi veren bankalar vardır bu bankalar hangileridir nasıl kredi alabilirim onu söyle” diyorsanız sizi kızdırmadan Yasal Takipte olanlara kredi veren bankalara bir göz atalım, Öncelikle bütün bankalar kredi notu refaransını kullanmıyor, Bu bankalar genellikle yasal takipte isenizde size kredi imkanı sağlayabilir, Bankalardan ilki Fibabank, Kredi almak istiyorsanız yasal takipte olmanız önemli değil öncelikle bankaya başvuru yapın ve bankanın talimatları doğrultusunda kredi başvurunuzu yapabilirsiniz, Banka size kredi vermek için kefil isteyecektir Kefili gösterdiğinizde Fibabank’tan kredi alabilirsiniz. Bankalar arasında Finansbank, Denizbank,Ziraat bankası ve İNG bank Yasal takipte olanlara kredi verebilir, tabi belli şartları karşılamanız halinde size bu kredi sağlanır.

Yasal Takiptekiler Kredi Notu Nasıl Yükseltilir

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*