İNG pegasus plus kart ile Bedava Uçun

İNG pegasus plus kart ile Bedava Uçun-İNG Bank ile Pegasus Uçuş şirketi ile ortak olarak çıkartıkları İNG Pegasus plus kart ile hem uçuş puan hemde bonus kazanabilirsiniz, Uçuş puanlarla uçak biletlerinizi ücretisiz alabilirsiniz. Eğer sık sık seyahat etmek zorunda iseniz ve seyahatlerinizi uçakla yapıyorsanız mutlaka bir mil puan kazandıran kredi kartı almanız yararınıza olacaktır.

Seyahat eden kişiler, aldıkları biletlerle uçuş puanı kazanıyor, puanlarla bilet alınabileceği gibi yapacağınız tüm alışverişler içinde bonus puan kazanabilirsiniz. İNG Bank tarafında verilen kredi kartına İNG bank şubelerinden veya internet üzerinden başvuru yapabilirsiniz, Başvurunuzun onaylanması sonrasında bütün uçuş biletlerinizde bu kartı kullanarak puanlar kazanabilirsiniz, Ancak uçuşunuzu Pegasus havayolu şirketi ile yapmanız gerekmektedir. Pagasus plus kart’a sms ile başvuru yapmak için PGS yazıp boşluk bırakarat TC numaranızı yazıp 2205’e gönderebilirsiniz.

Pegasus Plus Kart Özellikleri ve Avantajları

İNG bank Pegasus kartın en büyük özelliklerinden biri uçuş puan kazandırması, Kartın yıllık aidatı bulunmamakta, yaptığınız her harcamanın %1’i kadar uçuş puan kazabilirsiniz Uçak bileti alımlarında ise bu oran %2 oranındaadır., 1 puan 1 TL olarak hesaplanmaktadır. Kartla uçuş biletlerinizi ve diğer harcamalarınızı takistlendirebilirsiniz.Uçuş puanlarınız 5 TL ulaştığından Pegasus bilet alımında puanlarınızı kullanabilirsiniz. Puanları sadece bilet alımlarında değil kart ile anlaşmalı işyerinde de kullanabilirsiniz, Nakit ihtiyaçlarında kredi kartında limitiniz kadar çekebilir, geri ödemesini 9 aya kadar yapabilirsiniz.

Pegasus Plus Kart Başvurusu

İNG Pegasus plus kart başvurusunu İNG Bank şubelerinden yapabileceğiniz gibi aynı zamanda internet üzerinden İNG bank internet şubesi üzerinden de yapabilirsiniz, ayırca sms ile başvurabilirsiniz, sms ile başvuru yapmak için PGS yazıp boşluk bırakarak TC numaranızı yazıp 2205’e göndermeniz halinde başvurunu işleme alınır.

Kredi Kartı e-ticaret işlemleri için tarafınıza açık olarak gönderilir, eğer e-ticaret yapmayacaksanız 0850 222 0 600 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak intertnette kullanımını kapatabilirsiniz. Karta başvuru yapmanız halinde en geç 10 gün içerisinde adresinize kurye ile ulaştırılacaktır.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*