Whatsapp Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Genelde araç almak, tatil yapmak, iş kurmak, düğün yapmak için çeşitli adlar altında kredi başvurusu yapsak da aslında ortak isim ihtiyaç kredisidir. Ve herkes bir şekilde hayatına yön vermek veya değişiklik katmak için bankaların kapısını kredi için çalar. Bankalar da daha çok tüketiciye nasıl ulaşırım noktasında, teknolojiyi iyi takip etmekte ve özellikle sosyal medyayı etkin şekilde kullanmaktadır. Facebook, Twitter, İnstagram gibi temel sosyal medya kullanıcısına ulaşmayı hedefleyen bankalar bu kanallardan kredi başvurularını da kabul eder hale gelmişlerdir. Cep telefonlarında olmazsa olmaz uygulamalar arasına giren Whatsapp da bu platformlar gibi kredi ihtiyaçlarında cevap haline gelmiştir. Peki; Whatsapp Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bankaların sosyal medya kanallarından kredi ihtiyaçlarınız için form doldurabilir veya direkt mesaj yolu ile bankaların sizi aramalarını sağlayabilirsiniz. Bu sayede kolaylıkla şubeye gitmeden kredi kullanma imkanı yakalar, krediler hakkında geniş bilgiyi yazılı veya sesli şekilde edinebilirsiniz. Bir çok banka mobil bankacılık alanında daha ileri teknolojiyi kullanma amacı ile kendi programlarını kullanıcılara sunmuşlardır. Elbette bu mobil uygulamalar özellikle o bankada hesabı olanlar için çok büyük kolaylık. Fakat müşterisi olmadığı bankadan kredi çekmek isteyen tüketiciler için sosyal medya bulunmaz bir nimet. Whatsapp kredi başvurusu sayesinde kullanıcılar anında karşılarında muhatap bulabiliyor, detaylı bilgi edinebiliyor ve uygun bulduğu teklife anında yanıt verebiliyor. Yakın zamanda bir çok bankanın bu tip kanallara yoğunlaşması ve internette sosyal medyayı daha aktif kullanması bekleniyor.

Garanti Bankası Whatsapp Numarası ile Kredi Başvurusu

Whatsapp kredi başvurusu yapabilmeniz için bankaların güncel whatsapp numaralarını bilmeniz şart. Bu tip kredi başvurusuna örnek, Garanti Bankası Whatsapp Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır? 0530 104 34 33 numaralı Garanti Whatsapp numarasına belirli kelimeler yazarak anında cevap alabilirsiniz. Örneğin, borsa bilgilerine erişebilir, günlük döviz kurlarını alabilir, altın fiyatlarını takip edebilirsiniz. Bu gibi hizmetler çeşitli bankalarda mevcut, telefon bankacılığı ile bankanızın Whatsapp telefon numarasını sizde öğrenebilir ve bu hizmetten faydalanabilirsiniz.

Kredi Başvurusu Whatsapp uygulamasını kullanarak Garanti Bankası Cepbank uygulamasını indirebilir ve kredi başvurularınızı tamamlayabilirsiniz. Bu sayede iş gücünden elde ettiği karı bankalar kredi faizlerinde düşüş yoluna giderek tüketici için büyük kolaylıklar sağlayacaktır. Yakın zamanda tüm bankaların bu tip uygulamalara ağırlık vereceği ön görülmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*