iMessage İle Para Gönderme

Teknolojinin yaygınlaşması ile birlikte bir çok banka yeni hizmetlerini de duyurmaya devam ediyor. Bu kapsamda, müşterilerinin işlemlerini bulunduğu yerden, basit ve kolaylıkla hızlı şekilde gerçekleştirmesini amaçlayan Türkiye İş Bankası, Türkiye’de ilk olan iMessage İle Para Gönderme uygulamasını hayata geçirdi.

Türkiye’de kullanıcı sayısı oldukça yoğun olan iphone sahipleri, İşCep uygulaması yardımı ile iMessage mesajlaşma servisi üzerinden hızlı bir şekilde kolaylıkla para gönderme işlemi yapma imkanına sahipler. Ayrıca, uygulama üzerinden iMessage ile para talebi de gönderebiliyorsunuz. Tüm bu hizmetlerden yararlanabilmek için güncel İşCep uygulamasına sahip olmanız, İOS 10 ve üzeri işletim sistemi kullanmanız ve tabi ki İş Bankası müşterisi olmanız gerekmekte.

iMessage İle para gönderme ve para talep etmek için, İşCep uygulamasına bir defalık kullandığı iMessage hesabını tanıtması yeterli. İşCep para gönderme artık daha da kolaylaştı demek yanlış olmayacaktır. Özellikle de iphone kullanıcıları için.

iMessage İle Nasıl Para Gönderilir?

İmessage platformu ile para gönderme ve alma işlemi için iMessage Store seçeneğinden yönet menüsüne gelerek İşCep eklentisini aktif etmeniz ve hesabınızı tanıtmanız yeterli. Bu sayede her defasında hesap numarası yazma derdiniz de ortadan kalkacaktır. Sonrasında, iMessage ile sohbet ettiğiniz kişiye İşCep extension ikonu ile para gönderme ve talep etme işlemi aktif olacaktır. iMessage ile bir defada en fazla 300 Tl günlük limit bulunduğunu da belirtelim.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*