Odeabank telefon kredi başvurusu

Vatan Bilgisayar Odeabank Telefon Kredi Başvurusu

Telefon teknolojisinde meydana gelen gelişmelerle birlikte akıllı telefonlar hayatımıza girmeye başladı. Kullanım kolaylığı, donanımları ve özellikleri sayesinde bu telefonlara olan ilginin her geçen gün artmasına bağlı olarak yeni nesil telefon teknolojisine merakı olan kişilerde bir hayli artış oldu. Akıllı telefon teknolojisine meraklı olan bireyler hangi markanın ürünü çıkarsa çıksın telefonun sahip olduğu özelliklere bağlı olarak bu modelin kendilerinde olmasını istemektedirler. Her ne kadar kullanım avantajları bakımından son derece etkili ürünler olsa da yeni nesil telefonların fiyatları bir hayli yüksektir. Yeni bir telefona sahip olmak veya elindekini yenisiyle değiştirmek artık eskisi gibi kolay değildir. Sadece fiyatları bakımından değil, telefonların alımına yönelik yapılan yeni düzenlemeye göre kredi kartları üzerinden taksit imkânlarının düşürülmesi ve ideal taksit oranına bölünmemesinden dolayı telefonların alınması neredeyse imkânsız hale gelmiştir. Satış ve pazarlama politikası bakımından akıllı telefonların alımını kolaylaştırma adına bankalar küçük limitlerde kredi kullandırmaktadırlar. Telefon veya diğer elektronik eşyaların daha uygun vadelerde alınabilmesi adına telefon kredileri bankalar tarafından kullandırılmaya başlanmıştır.

Odeabank Telefon Kredisi

Akıllı telefonların kullanıcılar tarafından uygun ödeme vadelerinde satın alınabilmesi adına Odeabank kendi müşterilerine telefon kredisi kullandırmaktadır. Kredi kartlarının telefon alımına yönelik sınırlandırma getirilmesinden sonra Vatan Bilgisayar olarak bilinen elektronik eşya satış firmasıyla Odeabank’ın ortak çalışması neticesinde bu mağaza üzerinden alınan akıllı telefonlara banka tarafından kredi verilmektedir. Vatan Bilgisayar elektronik mağazasından satın alınmak istenen akıllı telefon için Odeabank’ın telefon kredisini kullanacak olan mağaza müşterileri akıllı telefonlar için belirlenen limitin üzerindeki telefonlar için kredi başvurusunda bulunabilirler. Bankanın sadece Vatan Bilgisayara özel olarak hazırladığı bu kredi sayesinde akıllı telefonları 12 taksite kadar satın alabilmek mümkündür. Odeabank telefon kredisi mağaza müşterilerine düşük faiz oranları ve dosya masrafsız bir şeklide sunulmaktadır. Vatan Bilgisayar müşterileri bu kredi imkânını kullanabilmeleri için firmanın belirlemiş olduğu şubeleri kullanabilir. Telefon kredisi için Bursa Nilüfer, Adana, İstanbul Topkapı, Bostancı, İzmir Bornova ve Ankara Söğütözü şubelerini kullanabilirler.

Odeabank telefon kredi başvurusu

Vatan Bilgisayar Odeabank Telefon Kredi Başvurusu

Vatan Bilgisayar müşterileri almak istedikleri cep telefonunu seçtikten sonra Odeabank telefon kredi başvurusu yapmaları gerekmektedir. Kredi başvurusu için;

Cep telefonun mesaj bölümüne “T.C. Kimlik Numarası” boşluk “Cep telefonun tutarını” yazıp 8444’e kısa mesaj atmaları yeterlidir.

Kredi talebinin iletilmesiyle birlikte Odeabank tarafından banka görevlisi aracılığıyla talepte bulunan müşteriye geri dönüş yapılır.

Banka yetkilisinin yapmış olduğu geri dönüşle birlikte talepte bulunan kişinin kimlik ve diğer bilgileri banka görevlisi tarafından kayıt edilir.

Odeabank telefon kredisinin onaylanmasıyla birlikte kredi talebinde bulunan kişinin nüfus cüzdanıyla birlikte Vatan Bilgisayar şubesinden cep telefonunu alması yeterlidir.

Sizlerde teknoloji meraklısıysanız ve akıllı telefonunuzu değiştirmeyi düşünüyorsanız, Vatan Bilgisayar ve Odeabank iş birliğiyle sunulan telefon kredisi fırsatını kaçırmayın. Bir önceki yazımız olan Telefon Kredisi Veren Bankalar konulu yazımızda sizler için telefon kredisi veren bankaları inceledik.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*