telefon kredisi veren bankalar

Telefon Kredisi Veren Bankalar

Telefon Kredisi Veren Bankalar-Kredi kartı ile taksitli telefon alma dönemi bitti, Telefon almak için artık mağazalar bankalarla anlaşarak kredi ile telefon satmaya başladılar. Akıllı telefon kredisi mağazalar ile Bankaların anlaşması ile artık mağazadan aldığınız kredi ile anında telefon parası ödüyor ve telefon taksitlerini de taksitle ödemeye başlıyorsunuz. Kredi kartı taksit işlemine göre biraz farklıdır kredi ile telefon almak, telefon kredisi ile bankalar faiz uygulanmaktadır. yani belli bir faiz oranı kredi çekerek telefon sahibi olabiliyorsunuz.

Faizsiz telefon kredisi varmıdır? diye sorarsanız evet var, Hemde hiç bir faiz ödemeden telefon kredisi alabilirsiniz. Bu kredi finansbank tarafından verilmekte konuşturan kredi adı altında Türkcell müşterilerine verilmektedir. Bu kredi ile ilgili detaylı bilgiye Finansbank konuşturan kredi yazımızdan ulaşabilirsiniz. Telefon kredisi veren bankalara geçmeden önce belirtmeliyiz ki her telefoncudan istediğiniz telefonu alarak kredi çekerek bunu ödeyemezseniz çünkü bankalar her telefoncu ile çalışmamakta sadece belli büyük firmalara bu kredi imkanını sağlamaktadır. Ancak siz mağazadan değilde başka bir yerden telefon almak ve bunu kredi ile ödemek istiyorsanız ancak ihtiyaç kredisi çekerek bunu karşılayabilirsiniz.

ING Bank TeknoKredi  Telefon Almak

ing bank tekno kredi

ING bank Teknosa ile yaptığı anlaşma ile taksitle telefon kullanabiliyorsunuz. TeknoKredi İNG bank tarafından verilmekle bilrlikte, herhangi bir masraf veya komisyon alınmamaktadır. Kredi limiti cihaza bağlı olarak değişmekte bu limit en düşük 500 iken en fazla 15.000 tl kredi alabiliyorsunuz. Kredi başvurusunu sms ile yapabilirsiniz veya teknosa mağazalarından veya teknosa internet şubesinden yapabilirisiniz.

Sms ile ile teknokredi başvurusu için, T.C kimlik numaranız boşluk bırakarak Teknosa’dan alacağınız ürün kodu aralarında birer boşluk bırakarak 2229’a göndererek kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.  Kredi geri ödemelerini yani taksitlerini internet şubesinden, ATMlerden veya size en yakın İNG bank şubesinden yapabilirsiniz.

Teknokredi vade oranı 9 aydan başlayıp 36 aya kadar alabilirsiniz.

 

Denizbank Mediamarkt Web Kredi Telefon Almak

denizbank mediamart web kredisi

Mediamarkt müşterilerine taksitli telefon veya teknoloji ile ilgi ürünlerde Denizbank’la yaptığı anlaşama ile kredi ile satış yapmaktadır. Denizbank internet sitesinden girerek mediamarkt Web kredi ürününde T.C kimlik numaranızı ve telefon numaranızı girerek 5 dakika içerisinde onay alabilirsiniz.

Krediniz onaylanması halinde 36 aya kadar vade ile kredi geri ödemesini yapabilirsiniz.

Vatan Bilgisayar Odeabank  Kredisi ile Telefon Almak

Vatan bilgisayar Odeabank ile anlaşma yapmış ve telefon alımlarınızda Odeabank kredi çekerek ödemeyi yapabilirsiniz.  Odeabank kredi başvurusu yapmak için  T.C  kimlik numaranızı yazarak 8444’e mesaj göndermeniz halinde kredi başvurunuzu 5 dakika içerisinde onaylanır.

İhtiyaç Kredisi ile Telefon Almak

Yukarıda ki kredi türleri mağazalar ve bankalar arasında yapılan özel anlaşma ile telefon kredisi alabiliyorsunuz.  Telefon kredisi sadece büyük mağazalarda geçerli iken siz başka bir yerde telefon almak ve kredi ile almak istiyorsanız yapmanız gereken telefon bedelini öğrenip bir bankaya giderek ihtiyaç kredisi almanız yeterli olacaktır. Bu kredi türlerinde kredi faiz oranına çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Biz burada kredi faiz oranlarını yazmadık çünkü dönemsel olarak faiz oranları değişmektedir.

Büyük mağazalardan bile kredi ile telefon alacağınız zaman kredi faiz oranlarına çok iyi incelemeniz lazım, ve diğer bankalardan ihtiyaç kredisi faiz oranları ile karşılaştırın. En uygun kredi hangisi ise onu alınız. Unutmayın ki bu krediler bir nevi pazarlama stratejisi olup aslında ihtiyaç kredisidir.

Telefon kredim onaylanmadı ne yapmalıyım

Telefon kredisi ipotekli bir kredi olmadığından dolayı daha çok ihtiyaç kredisi olduğunu bilmenizde fayda olacaktır. Telefon alırken kredi başvurunuz onaylanmayabilir. Bunun en büyük nedeni kredi notudur. Kredi notunuz düşükse bankalar size kredi vermeyecektir. Kredi notu yükseltme kategorimize bakarak kredi notunuzu yükseltip tekrardan kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. Telefonu Nakite Çevirme - Banka Kredi Notu

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*