Vakıfbank Yeni Yıl Kredisi İle 2017’ye Avantajlı Girin

48 ay vade seçenekleri ve oldukça uygun tutulmuş faiz oranları ile 2017 şimdiden güzel geçecek gibi görünüyor. Üstelik artan taksitli ödeme seçeneği ile de rahat ödeme alternatifleri Vakıfbank yeni yıl kredisinde. Sizde kamu çalışanı, özel sektör çalışanı veya emekli iseniz bu krediden faydalanabilirsiniz. Bu yazımızı okuyarak tüm detayları ile kredi paketini inceleyin ve Siz de Vakıfbank Yeni Yıl Kredisi İle 2017’ye Avantajlı Girin !

Vakıfbank Yeni Yıl Kredisi Faiz Oranları ve Kredi Özellikleri

50 Bin Liraya kadar olan tüm ihtiyaçlarınız için kullanabileceğiniz kredi de faiz oranları %1,15’den başlamakta. 10 Bin Lira için 48 ay vade seçeneğinde faiz oranı %1,17 , 10 Bin ve 50 Bin arası kullanacağınız ve 48 ay vade de geri ödeyeceğiniz kredi de ise faiz oranı %1,15. Kredinizi, kredi tahsis ücreti olmadan almak isterseniz 10 Bin ve 50 Bin arası kredi taleplerinizde ise faiz oranı %1,25 olmakta.

Vakıfbank 2017 kredinizi eşit taksitlerle almak isterseniz çıkan maliyet tablosu şöyle oluşmakta:

vakifbank-yeni-yil-kredisi

Vakıfbank Yeni Yıl Kredisi Başvuru Kanalları

Tüm ihtiyaçlarınız için çok avantajlı faiz oranları ve uygun ödeme koşulları ile kredinizi kullanmak şimdi daha kolay. Bir cep telefonu yeterli. Hemen SMS bölümüne girerek sırası ile KREDI yazmanız ve Türkiye Cumhuriyeti kimlik numaranız ve aylık gelirinizi de aralarında boşluk bırakarak yazıp 5724’e mesaj atabilirsiniz. Kredi cevabınız dakikalar sonra size iletilecektir.

Ayrıca kredi başvurularında kefil şartı aranmamaktadır.

Şu an itibari ile güncel ihtiyaç kredisi faiz oranlarına bakıldığında bankaların %1,22-%1,48 aralığında kredi sundukları görülmektedir. Bu nedenle bu fırsatı kaçırmamanızı ve eğer şu günlerde bir ihtiyaç kredisi kullanma durumunuz varsa Vakıfbank yeni yıl kredisi 2017 değerlendirmenizi tavsiye ederiz. Başvurularınızı yaparak siz de Vakıfbank Yeni Yıl Kredisi İle 2017’ye Avantajlı Girin.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*