3 Ay Ertelemeli Taşıt Kredisi Olmaz Demeyin

Yeni araba almak isteyen yada arabasını değiştirmek isteyenler için bankaların taşıt kredisi kampanyaları oldukça önem taşımaktadır. Herkes için büyük bir merakla faiz oranlarının düşmesi beklenir. Özellikle de son gelen ÖTV zamları sonrası artık kredi çekmeden araba sahibi olmak da oldukça zorlaşmış vaziyette. Bankalar genellikle kış dönemlerinde taşıt kredileri kapsamında duyurdukları kampanya ve faiz oranları indirimleri ile adlarından söz ettiriler. Tüketiciler de bunun bilincinde olduğu için özellikle bu aylarda daha bir dikkatle bankaları takip ederler. Sizlere bu yazımızda 3 ay ertelemeli taşıt kredisi kampanyasından bahsedeceğiz. 3 Ay Ertelemeli Taşıt Kredisi Olmaz Demeyin ve yazımızı okumaya devam edin.

Konut kredilerine nazaran taşıt kredileri daha düşük faiz oranları ile her zaman avantajlıdır fakat 3 ay ertelemeli taşıt kredisi daha da avantajlıdır. 2017 yılına sıfır km bir araçla girmek isteyen müşteriler için Vakıfbank çok özel bir kampanya duyurdu. İstediğiniz, hayalini kurduğunuz arabaya %1,09 gibi cazip faiz oranı ve 48 aya kadar vade seçenekleri ile kredi çekerek kavuşabilirsiniz. Üstelik 3 ay ertemeli olarak ödemelere başlar ve dilerseniz eşit taksitler ile kredinizi ödemeye devam edersiniz dilerseniz de artan ödemeli kredi seçeneğini tercih edebilirsiniz. Ayrıca balon ödemeli olarak da taksitlerinizi ara dönemlerle öder ve daha rahat imkanlarla kredinizi kapatabilirsiniz. 3 seçenek de Vakıfbank 3 ay ertelemeli taşıt kredisin ürününde mevcut. Bu uygun faiz oranı ile krediden faydalanmak istiyorsanız başvuru kanallarını yazımızın sonunda görebilirsiniz.

3 Ay Ertelemeli Taşıt Kredisi Özellikleri

Öncelikle bu kampanya sıfır km araçlar için geçerli ve 50 Bin Lira değerini aşan otomoiller de tutarın 50 Bin TL olan kısmı için ve %70 oranı için verilmektedir. Eğer beğendiğiniz ve kredi kullanmak istediğiniz araç 50 Bin Liranın altında ise %50’si kadar kredi kullanma hakkına sahipsiniz. Hayat sigortası ve kefil zorunluluğu bulunmamaktadır. Faiz oranı %1,09 ve seçilebilecek maksimum kredi vade seçeneği 48 aydır.

Örnek taksit tutarı ve maliyet tablosu aşağıda bilginize sunulmuştur.

3-ay-ertelemeli-tasit-kredisi

Vakıfbank 3 ay Ertelemeli Taşıt Kredisi Başvurusu

Yanınızda gerekli olan araç fatura örneği ve diğer kredi için gerekli evraklar ile birlikte en yakın Vakıfbank şubesine giderek kampanyadan faydalanabilir ve krediye başvurunuzu yapabilirsiniz. 3 Ay Ertelemeli Taşıt Kredisi Olmaz Demeyin , kredi notunuz yüksek, düzenli gelir sahibi iseniz fazla beklemeyin ve 2017’nin ilk kampanyasından yararlanın.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*