Vakıfbank Müfettiş Yardımcılığı 2017 Alımları Başladı

Bankalar arasında ki iş ilanları sıralamasında en çok rağbet gören bankalardan olan Vakıfbank, müfettiş yardımcılığı için sınav tarihini açıkladı. Bankanın ilgili insan kaynakları bölümü tarafından yapılan duyuruda 19.12.2016 tarihi itibari ile Vakıfbank bünyesinde müfettiş alımları için başvuruların başlayacağı açıklandı. Bu duyuru ile birlikte resmen Vakıfbank Müfettiş Yardımcılığı 2017 Alımları Başladı .

Vakıfbank Müfettiş Yardımcılığı 2017 senesi için son başvuru tarihi ise 06.01.2017 olarak açıklandı. Başvuru yapmak isteyen adayların başvuru formunu istenen başvuru ücreti ile birlikte , şahsen, eposta yada posta yolu ile belirtilen adrese ulaştırmaları gerekmekte. 0212 316 76 35 numaraları telefon hattından da gerekli detaylara ulaşmanız mümkün olurken yazımızın devamında Vakıfbank Müfettiş Yardımcılığı 2017 Alımları ile ilgili her türlü bilgiye de ayrıca ulaşmanız mümkün.

Vakıfbank Müfettiş Yardımcılığı Alım İlanı 2017 Başvuru Koşulları

Adaylarda Aranan Özellikler

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak
  • Herhangi bir kamu hizmetinde yasaklı bulunmamak
  • Adli sicil kaydının temiz olması
  • Başka bir kurum ile zorunlu iş gerekçesi bulunmaması
  • En az 4 yıllık üniversite mezunu olmaları
  • 02.1989 ve sonrası tarihte doğmuş olmaları
  • Erkek adayların askerlik durumunun tamamlanmış olması
  • Bedensel ve ruhsal olarak Türkiye’nin her ilin de çalışacak bir engelinin bulunmaması
  • Daha önce başka bankalarda dahil herhangi bir başvuru esnasında sözlü sınavda başarısız olmaması

Vakıfbank Müfettiş Yardımcılığı Sınav Yeri ve Tarihi

26.02.2017 tarihinde İstanbul ve Ankara da Anadolu Ünv. Tarafından gerçekleştirilecek yazılı sınav için başvuru formlarını ilgili ünv. Web sitesinden e-aday sistemi üzerinden başvurusu kabul edilen adaylar, sınav giriş belgesi temin edebilirler.

Vakıfbank Müfettiş Yardımcılığı İçin Başvuru Nasıl Yapılacak

Vakıfbank Müfettiş Yardımcılığı 2017 Alımları için adayların Vakıfbank şubelerinden 90 TL başvuru ücretini ödemeleri gerekmektedir. Vakıfbank sitesinden müfettiş yardımcılığı sınavı için duyrulan başvuru formunu doldurarak en az 6 ay içerisinde çekilmiş olan vesikalık resim ile birlikte, doldurulan formu e-posta,posta yada şahsen başvuru merkezine iletmeleri gerekmektedir. Başvuru formu için gönderilecek adres: T. Vakıflar Bankası T.A.O. Genel Müdürlüğü Teftiş Kurulu Başkanlığı Levent Mh. Çayır Çimen Sk. No:7 Kat: 5 1.Levent Beşiktaş/İstanbul

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*