PTT Kart Hesap Bakiyesi Sorgulama

PTT Kart Hesap Bakiyesi Sorgulama kişiler için olduğu kadar şirketler için de önem arz etmektedir. Günlük en çok işlemlerin yapıldığı ve ödemelerin yatırıldığı PTT kart için güncel bakiye bilgisinin anında öğrenilmesi oldukça önemlidir. PTT Bank’da hesabı bulunan bireyler ve şirketler için her an PTT bakiyenizi sorgulayacağınız alternatif platformlar bulunmaktadır.

PTT Kart Hesap Bakiyesi Sorgulama Nasıl Yapılır?

Şubeden;

Size en yakın herhangi bir PTT şubesine giderek kartınıza ait güncel hesap bakiye bilgileri öğrenme yöntemini seçebileceğiniz gibi PTT Matik ATM kanalı ile de güncel hesap bakiyesi görüntüleme işlemine erişebilirsiniz. ATM olarak çalışa PTT matik’lerden kartınız ile giriş yaptıktan snra hesap görüntüleme seçenekleri ile güncel PTT Kart hesabınızın hesap ayrıntılarına anında erişebilirsiniz.

İnternetten;

PTT resmi web sayfası üzerinden “online işlemler” menüsü ile hesaplarınıza erişmeniz mümkün. Bu sayede PTT kart hesap bakiyenizi istediğiniz yerden anında görüntüleyebilir ve öğrenebilirsiniz.

Telefondan;

Alo PTT hizmeti yine PTT Kart Hesap Bakiyesi Sorgulama yapabileceğiniz başka bir alternatif kanal. Hesap bakiyesi öğrenme için PTT 444 17 88 numaraları hattı aramalısınız. Ardından “kart işlemleri” menüsüne geçerek önce 1 sonra 2 tuşlarına basarak müşteri numaranız ve telefon bankacılığı şifreniz ile PTT kart hesap bakiyesi öğrenme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Bonus Kart için yine aynı telefon hattından önce 1 sonra 3 tuşları ile hesap bakiyesi öğrenmeniz mümkün.

Engelliler İçin PTT Çağrı Merkezi

İşitme ve konuşma engeli bulunan müşteriler için PTT çok yeni ve farklı bir hizmet uygulamakta. Görüntülü çağrı merkezi sayesinde engelli müşterilerine hizmet veren PTT bu sayede kalitesini bir kez daha ispatlamakta. Görüntülü çağrı merkezi numarası 0850 222 17 88 olup, bu uygulama sayesinde PTT bakiye sorgulama yapmak isteyen engelli vatandaşlar da kolaylıkla istedikleri bilgiye erişme fırsatı bulmaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*