Vakıfbank Kredi Kartı Borcu Yapılandırma

Vakıfbank Kredi Kartı Borcu Yapılandırma-Vakıfbank kredi kartı mı kullanıyorsunuz? ve kredi kartı borcunuz çok mu yükseldi? kontrolsüz bir şekilde yapılan harcamların sonu olarak kredi kartı borçları artın ödenmeyecek bir duruma gelmektedir. Bu durumunda ki müşterilerinin mağduriyet yaşamaması ve banka alacağını almak için çeşitli hizmetler vermektedir.

Vakıfbank kredi kartı borcu yapılandırma işlemleri şubelerden borç transferi kredisi  paketi şekilde verilmektedir.  Kredi kartı borç transferi kredisi ile müşteriler kolayca kredi kartı borçlarını ödeyebilirler. Ayırca bu kredi ile sadece vakıfbank’ta kredi kartı borçlarını değil aynı zamanda bütün bankalarda ki kart borçlarınızı yapılandırabilirsiniz. Bankalar tarafından verilen borç transferi kredisi ile tüketiciler bütün borçlarını tek bir banka üzerine alarak borçlarınızı kapatabilirsiniz. Devlet bankası olan vakıfbank’ta müşterilerin başka bankaya gitmeden kredi kartı borcu yapılandırması için müşterilerine borç transferi kredisi imkanı vermektedir.

Vakıfbank Kredi kartı borç transferi kredisi ile 20.000 tl’ye kadar borçlarınız 18 aya kadar taksitlendirebilir. İsteyen müşteriler anında ödemeye başlayabilirken isteyen müşterilere 3 ay sonra ödeme kolaylığı sunmaktadır. Faiz oranları yıllık olarak değişmekte olup banka üzerinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Vakıfbank kredi kartı borcu yapılandırma hizmetini almak için Vakıfbank internet şubesinden başvuru yapabileceğiniz gibi en yakın Vakıfbank şubesine giderek de başvuruda bulunabilirsiniz. Ayırca detaylı bilgi için vakıfbank müşteri hizmetleri 0850 222 0 724 nolu telefon numarasından arayarak kredi kartı menüsünden veya müşteri temsilcisine bağlanarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kredi kartı borcu yapılandırma işlemlerinizde ödemelerinizi geciktirmemeniz  en az asgari ödeme tutarını ödemeniz gerekiyor, eğer kredi kartı borcunuzu ertelerseniz kredi notunuz buna bağlı olarak düşecektir. kredi notunuzun düşmesi durumunda bankalar size kredi vermeyebilir. bu yüzden ödemelerinizi zamanında yapmanız gerekiyor. borcunuzu ödemeyeceğinizi anladığınız zaman bankaya giderek gerekli başvuru işlemlerine başlayabilirsiniz.

Kredi kartı borç birikmemesi için yapmanız gereken sadece sizin için acil ihtiyaçları nakit olarak karşılayamadığınız zaman kullanmanızdır. Örneğin evinizde son model tv varken 1 yıl eskimesi sonrasında yeni modelini almak istiyorsunuz ancak nakdiniz yok, kredi kartından taksitle aldınız ve ödemeye başladınız bu durum sizi zor duruma sokar, mecbur olmadıkça hiç şey almamanız gerekmektedir.

8 Comments Posted

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*