Banka Kredi Notu

HSBC Kredi Kartı Borcu Nasıl Yapılandırılır?

HSBC Kredi Kartı Borcu Nasıl YapılandırılırHSBC kredi kartınız var ve kredi kartı borçlarınız birikti ödeyecek durumda değilsiniz. Bu durumda yapmanız gereken en basit yol HSBC bankasının Derman-Borç eriten taksit ile borçlarınıza derman buluyorsunuz. HSBC bank tarafından verilen hizmette mevcut kredi kartı alışverişlerinizi taksitlendirebileceğiniz gibi aynı zamanda kredi kartı borcu yapılandırma işlemi yapabilirsiniz.

Derman- Borç eriten taksit hizmeti ile mevcut borçlarınıza belli bir faiz oranı ile 9 aya kadar taksitlendirebilirsiniz. Bankanın müşterilerine verdiği hizmetin belli şartları olduğunu ifade etmemizde yarar vardır. öncelikle bu hizmeti hemen dönem için harcamalarınızda, bir alışveriş yaptınız ancak ödemeyi yüklü ise bu hizmetle ile 9 aya kadar taksitlendirebilirsiniz. Birde HSBC kredi kartı borcu yapılandırma yaparak bütün kart borçlarınızı 9 aya kadar taksitlendirebilirsiniz. Kredi kartı yapılandırma hizmetine başvuru bir çok kanaldan yapılmaktadır. Öncelikle internet veya mobil şubeden kartlarım menüsünden avantajlı işlemler sekmesine tıklayıp Derman paketine tıklamanız halinde kredi kartı borç yapılandırma işleminizi yapabilirsiniz.

HSBC bankası telefon bankacılığından da yapabilirsiniz. 0850 211 0 111 telefon numaralı telefon bankacılığına bağlanarak kredi kartı menüsünden müşteri temsilcisine bağlanarak gerekli başvuru işlemlerini yapabileceğiniz gibi HSBC bank bütün ATM’lerinden bu işlemi yapabilirsiniz. Derman hizmeti ile borç taksitlendirme işlemi 3-6-9 ay şekilde taksitlendirebilirsiniz.

Ancak HSBC Kredi kartı borcu yapılandırma işlemine başvurunuzun onaylanması için ödenmemiş faturanızın bulunması, ve faturalarınızı düzenli olarak yapmanız gerekmektedir. Aksi takdirde borç yapılandırma başvurunuz onaylanmabilir. eğer kredi kartı borç yapılandırma işlemini yapamadıysanız borç transferi kredisi ile veya diğer bankalarda ki kredi kartınıza borç transferi yaparak borcunuzu kredi çekerek veya diğer banka kredi kartları üzerine alarak borç yapılandırma işleminizi yapmanız gerekmektedir.

Akbank Axess kart sahipleri diğer bankalarda ki borçlarınız Axess kredi kartına alarak taksitli borç transferi işleminden yararlanarak yapılandırma işlemini yapabilirler. veya diğer banka kredi kartları da aynı işlemi yapabilirler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Hulya dedi ki:

  Böyle 9 ay yaptıklarından insanlar borcunu oduyemiyor 48 ay olsa insanlarda rahat rahat oder

 2. Tamer dedi ki:

  Hsbc müşterisinin 600 tl kredi kartı borcum var taksitlendirme istiyorum saygılar

 3. gürhan gülveren dedi ki:

  borç yapılandırma neden 48 ay vadeli değil.diğer bankalar yapıyor.

 4. KEMAL dedi ki:

  HSBC MÜŞTERİSİYİYİM HSBC KREDİ KARTI KULANIYORUM 1600 LİRA BORCUM VAR TAKSİTLENDİRMEK İSTİYORUM SAYGILARIMLA

BİR YORUM YAZ