HSBC Kredi Kartı Borcu Nasıl Yapılandırılır?

HSBC Kredi Kartı Borcu Nasıl YapılandırılırHSBC kredi kartınız var ve kredi kartı borçlarınız birikti ödeyecek durumda değilsiniz. Bu durumda yapmanız gereken en basit yol HSBC bankasının Derman-Borç eriten taksit ile borçlarınıza derman buluyorsunuz. HSBC bank tarafından verilen hizmette mevcut kredi kartı alışverişlerinizi taksitlendirebileceğiniz gibi aynı zamanda kredi kartı borcu yapılandırma işlemi yapabilirsiniz.

Derman- Borç eriten taksit hizmeti ile mevcut borçlarınıza belli bir faiz oranı ile 9 aya kadar taksitlendirebilirsiniz. Bankanın müşterilerine verdiği hizmetin belli şartları olduğunu ifade etmemizde yarar vardır. öncelikle bu hizmeti hemen dönem için harcamalarınızda, bir alışveriş yaptınız ancak ödemeyi yüklü ise bu hizmetle ile 9 aya kadar taksitlendirebilirsiniz. Birde HSBC kredi kartı borcu yapılandırma yaparak bütün kart borçlarınızı 9 aya kadar taksitlendirebilirsiniz. Kredi kartı yapılandırma hizmetine başvuru bir çok kanaldan yapılmaktadır. Öncelikle internet veya mobil şubeden kartlarım menüsünden avantajlı işlemler sekmesine tıklayıp Derman paketine tıklamanız halinde kredi kartı borç yapılandırma işleminizi yapabilirsiniz.

HSBC bankası telefon bankacılığından da yapabilirsiniz. 0850 211 0 111 telefon numaralı telefon bankacılığına bağlanarak kredi kartı menüsünden müşteri temsilcisine bağlanarak gerekli başvuru işlemlerini yapabileceğiniz gibi HSBC bank bütün ATM’lerinden bu işlemi yapabilirsiniz. Derman hizmeti ile borç taksitlendirme işlemi 3-6-9 ay şekilde taksitlendirebilirsiniz.

Ancak HSBC Kredi kartı borcu yapılandırma işlemine başvurunuzun onaylanması için ödenmemiş faturanızın bulunması, ve faturalarınızı düzenli olarak yapmanız gerekmektedir. Aksi takdirde borç yapılandırma başvurunuz onaylanmabilir. eğer kredi kartı borç yapılandırma işlemini yapamadıysanız borç transferi kredisi ile veya diğer bankalarda ki kredi kartınıza borç transferi yaparak borcunuzu kredi çekerek veya diğer banka kredi kartları üzerine alarak borç yapılandırma işleminizi yapmanız gerekmektedir.

Akbank Axess kart sahipleri diğer bankalarda ki borçlarınız Axess kredi kartına alarak taksitli borç transferi işleminden yararlanarak yapılandırma işlemini yapabilirler. veya diğer banka kredi kartları da aynı işlemi yapabilirler.

4 Comments Posted

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*