Vakıfbank Konut Kredisi

Konut sahibi olmak günümüzün en başlı şartları arasında yerini almaktadır. Rahat ve güzel bir yaşam için konut sahibi olmak büyük önem taşımaktadır. Konut sahibi olmak için gerekli finansman elde edemediğiniz durumlar için konut kredisi alarak gerekli olan finansmanı elde edebilirsiniz. Vakıfbank konut kredisini çeşitli şekillerde sunmaktadır. İşte, Vakıfbank konut kredisi avantajları;

Çevre Dostu Konut Kredisi: Vakıfbank’ın her müşterisi için sunduğu konut kredisi imkânlarından bir tanesi de çevre dostu konut kredisidir. Çevre dostu konut kredisi alarak kolay yoldan konut sahibi olabilir ve artık kira ödeme derdinden kurtulabilirsiniz. Çevre dostu konut kredisi Vakıfbank ve TEMA vakfı işbirliği ile oluşturulmuş olan bir kredi seçeneğidir. Çevre dostu konut kredisinde Vakıfbank, kredi imkânı sunduğu her müşteri için bir fidan dikmektedir. Bu durum şart olup, ağaçlandırma yolunda ülkeye hizmet edilmiş olur.

İkisi Bir Arada Sarı Panjur Konut Kredisi: Vakıfbank’ın konut kredisi seçeneklerinden bir tanesi de ikisi bir arada sarı panjur konut kredisidir. Sarı panjur konut kredisinde, kredinin verilmesi için banka alınacak olan evin ipotek gösterilmesini talep etmektedir. Maddi durumunuz ne kadar iyi olursa olsun, kredi notunuz ne kadar yüksek olursa olsun Vakıfbank bu kredi için evin ipotek gösterilmesini talep etmektedir. 120 aya varan vade seçenekleriyle sizin de ödemelerinizi çok daha kolay ve hızlı yapmanızı sağlamaktadır.

İndirimli Kolay Sarı Panjur Konut Kredisi: 100.000 tl’ye kadar kredi imkânı tanıyan Vakıfbank, indirimli kolay sarı panjur konut kredisi sayesinde Vakıfbank müşterilerini ev sahibi yapmaktadır. Vakıfbank indirimli kolay sarı panjur konut kredisi için banak 3 ay ile 24 ay arasında kredi vade seçenekleri sunmaktadır. Sunulan vade seçenekleri için kararı kredi alan kişinin vermesi mümkün olmaktadır. Kredi vadesi düştükçe faiz oranı da düşmektedir.

OYAK Üyelerine Özel Konut Kredisi: OYAK üyelerine özel olarak gerçekleştirilen konut kredisi ile Vakıfbank müşterilerini ev sahibi yapmaktadır. OYAK üyelerine özel olan kredide, OYAK üyelerine özel olarak faiz oranları da uygulanmaktadır. 6 aydan 120 aya kadar vade seçenekleri sunulmakta ve vade süresini müşteri belirlemektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*