CEPTETEB Kredi Kartı Şifresi Alma

CEPTETEB Kredi Kartı Şifresi Alma -TEB bankasının şubesiz bankacılık olan CEPTETEB ile kredi kartı sahibi olabilirsiniz. CEPTETEB Kredi kartı başvursunu internet bankacılığından yapabilirsiniz. Kredi notunuz yüksekse kart başvurunuz onaylanır ve kartınız adresinize gönderebilir. Ancak gelen zarfta kart şifresi yer almamaktadır. CEPTETEB kredi kartı şifresinin nasıl alınacağını bu yazımızda detaylı olarak anlatacağız.

Kart aidatı 75 TL olan ve bonus özelliği olan CEPTETEB kredi kartını bütün alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. Kredi başvurunuz onaylandıktan sonra Kartınız adresinize kurye ile gönderilmekte en 10 gün içerisinde elinize geçmektedir. TEB bankası güvenlik amacıyla kart şifresini kart ile göndermemekte, Kredi kart şifresi kullanıcıya sms ile gönderilmektedir. Gönderilen şifre geçici şifre olup sizin ilk kullanımdan sonra değiştirmeniz gerekmektedir.

Ancak Tüketiciler kart şifresini alamadıklarını ifade ediyor, Kart şifresinin geç ulaşma nedenlerinden biride kartın kurye tarafında sisteme teslim edildi işleminin geç işlemesinden kaynaklanabilir. Kartınızı aldıktan sonra ve şifreniz gelmediyse, 0850 222 09 29  numaralı CEPTETEB Destek Merkezini arayarak kimlik doğrulaması yaptıktan sonra müşteri temsilcisine durumu izah etmeniz gerekmektedir. Müşteri temsilcisi şifre sorununuz kısa bir sürede çözecektir.

Kimlik doğrulamasında sizin Anne Kızlık soyadınız istenmekte ve bir çok tüketici bunu yanlış olarak girmektedir. Başvuru esnasında anne kızlık soyadınıza doğru girdiğinizden emin olmanız gerekmektedir. Eğer anne kızlık soyadınız hep yanlış çıkıyorsa kendi soyadınızı girin, başvuru esnasında Anne kızlık soyadınızın yerine kendi soyadınızı girmiş olabilirsiniz.

Müşteri Temsilcisinin hiç bir zaman şifreyi vermediğini belirtelim, Müşteri temsilcisinde kart şifrenizi almak istediğinizi bildirmeniz halinde, müşteri temsilcisi sizi bilgisayara bağlıyor ve siz telefonunuzun tuşları ile şifrenizi belirleyebilirsiniz.

CEPTETEB kredi karıt ile ilgili sorularınız varsa bize yorum alanından bildirebilirsiniz.

3 Comments Posted

  1. Öncelikle merhaba ben cepteteb kredi kartı aldım bana sms ile parola geldi ama girdiğim zaman kullanıcı kodu girin deniliyor daha henüz şifre dahi alamadım yardımcı olursanız sevinirim hayırlı akşamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*