Vakıfbank Çalışma Saatleri 2017

Vakıfbank Çalışma Saatleri 2017-Türkiye’de aktif büyüklüğüne göre altıncı büyük banka olan Vakıfbank, Bir devlet bankası olup Devlet bankaları arasında en büyük ikinci banka olmaktadır. 15 bine aşkın çalışanı, Türkiye ve Dünyada her yerde şubesi olan Vakıbank Çalışma saatleri 2017 devlet bankası olması münasebetiyle devlet çalışma şartlarına göre yapılmaktadır. Vakıfbank sadece bankacılık hizmet vermemekle birlikte sigortacılık, emeklilik ve yatırım hizmetleride yürütmektedir. Müşterilerinin menuniyeti için çalışan ve en iyi şekilde hizmet vermeye çalışan Türkiye’nin kurumsallaşan devlet bankası Vakıfbank, Çalışma saatleri, işlem ücretleri ile birlikte müşterilerini kazanmak ve yeni müşteriler getirmek istiyor.

Türkiye’de her ile ve ilçede şubesi bulunan ve aynı zaman 15 bini aşkın çalışanı ile vatandaşlara hizmet veren Vakıfbank Çalışma saatleri 2016 yılında sabah açılı 09:00 kapanış 12:30 1 saatlik yemek arasından sonra 13:30 ile 17:00 arasında hizmet vermektedir.Hafta sonları kapalıdır. Vakıfbank Ar-Ge Çalışmaları kapsamında önemli yatırımlarda bulunan ve teknolojiyi en iyi kullanmak için ve müşterileri kullandırmak için Mobil şube ve internet şubesinden 7/24 hizmet vermekte, ödeme hizmetleri için ATM Bankamatik’lerde 7/24 hizmet vermektedir. bütün bu müşterileri bu olanakları kolaylıkla kullanabilmekte aynı zaman telefon bankacılığı ile hizmet verdiğini unutmayalım,

Vakıfbank internet şubesine resmi websiteden giriş yaparken mobil şube için telefonunuza vakıfbank uygulamasını indirmeniz gerekmektedir. Mobil şubeye giriş işlemleri sadece size tanımlı olduğu için bir kaç ayarlama ile tek parolo girerek işlemlerini yapabilir, internet şubeden yaptığını ve eft ve havale işlemlerini mobil uygulama ile onaylayabilir siniz, Hatta mobil şube ayarlamaları yapıldıktan sonra internet şubesine giriş işlemi için mobil uygulamadan onay vermeniz gerekmektedir. Herhangi bir sorunla karşılaştığınız  zaman Vakıfbank müşteri hizmetleri 0850 222 0724 arayarak sorununuzu bildirebilirsiniz, Müşteri hizmetleri telefon bankacılığı hizmetinde vermekte olup bütün işlemleriniz, sorunlarınız için müşteri hizmetlerini dilediğiniz saatte arayabilirisiniz.

Vakıfbank Çalışma saatlerinin çalışanları için de uygun olarak ayarlandığını unutmamak gerekli ,çalışanların mesai saatleri 8-12:00 iken bankada ki işlemlerini yapmak için yarım saatlik bir zaman dilimleri vardır. Bu şekilde eğer bir çalışan iseniz mesai saati çıkışında Vakıfbank’a giderek işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*