Ücretsiz Kredi Notu Öğrenme Mümkün mü ?

Kredi notu öğrenme kanallarına bakıldığında çeşitli ücretlendirmelerin var olduğunu görmekteyiz. Bunlar arasında sms ile kredi notu öğrenme, internet bankacılığı arası ile kredi notu öğrenme ve diğer seçenekleri sayabiliriz. Yöntemlerine göre değişkenlik gösteren fakat sonucu kredi notu ile biten sistemlerden en uygun fiyatlı olanının findeks web sitesi üzerinden yapılan kredi notu sorgulama da olduğunu görmek mümkün.

KKB tarafından kurulan kredi notu findeks sitesinden kredi notunuzu 4,72 Lira karşılığında öğrenebilirsiniz. Ayrıca yanında risk raporu da isterseniz 4,13 Lira ücrete ilaveten kredi notunuz ile beraber çıkartmanız mümkün. İlk kez kredi notu talebinde bulunan kişilerden çeşitli dönemsel kampanyalar ile ücretsiz kredi notu öğrenme hizmeti de veren KKB sitesi, kesinlikle doğru bilgi sunan ve kişinin gerçek kredi notunu bildiren bir sistemdir. Haricinde bazı internet sitelerinde ücretiz kredi notu başlıklı verilen ve tahminsel hesaplamalar ile sunula hizmetler tamamen asılsız ve doğru bilgi içermeyen puanlama sunan sitelerdir.

İnternet siteleri arasında ki bazı ücretsiz kredi notu sunduğunu iddia eden sitelere kesinlikle kimlik bilgilerinizi vermemeniz ve inanmamanız gerektiğini bir kez daha hatırlatalım. KKB kayıt bürosu verilerinin hiç birine hakim olamayan bu siteler sadece tahmini rakam sunmaktadır. En doğru şekilde kredi notunuzu bankaların internet bankacılığı sisteminden, yine findekse ait olan sms hizmetlerinden ve kendi resmi sitesinden öğrenmeniz mümkün.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*