Türkiye Finans EFT saatleri 2018

Türkiye Finans EFT Saatleri 2018

Türkiye Finans tamamen yerli sermayeli olarak kurulmuş olan veTürkiye’nin ilk finans kurumlarından bir tanesidir. Anadolu finans ile Family Finans’ın birleştirilmesi sonucunda Türkiye’deki hizmetlerini sürdürmeye başlamıştır. Bu birleştirme neticesinde de finans kuruluşu Türkiye’de önemli bir hedef kitleye de sahip olmuş bir katılım bankacılığı halini almıştır.2008 yılına gelindiğinde ise finans kuruluşu kendisini yenilemeye başlamış ve değişimde bu tarihten itibaren gelmiştir. Dünya da 5 ülkede yatırımlarını artırarak katılım bankacılığı sektörünün de öncüsü konumuna gelmiştir.

Her bankanın olduğu gibi TürkiyeFinans’ta yılların vermiş olduğu birikime dayanarak insanlara tecrübe ve bilgilerini taşımayı başarmış bu anlamda da pek çok öncüllüğün anahtarı olmuştur. Türkiye Finans’ın amacı insanların kendini güvende hissetmeleri için daha güçlü bir yapıya sahip olabilmek bu anlamda teknoloji de ileri düzeyde kullanmayı tercih etmiştir.

Türkiye Finans ta iyi bankacılık ve kurumsallık anlamına çok büyük önem vermektedir. Bu nedenle de insanlara 7/24 ulaşılabilir olmaya önem vermiştir. İnsanlarda hizmet kalitesi arttıkça ve özellikle de para transferleri noktasında memnuniyetin artmasıyla bankayı daha fazla talep etmeye başlamışlardır.

EFT Ne demek?

EFT işlemlerinde saat diliminden bahsettik ancak EFT ne demek bilmeyenler için kısaca bir özet geçelim. Bir bankadan Yani Türkiye Finans’tan başka bir bankaya örneğin Garanti Bankasına para transferi işlemine EFT denilmektedir. EFT belirlenmiş saat aralığında yapıldığında aynı anda karşı hesaba geçecektir. Bir öceki yazımızda  Cuma Günü Yapılan EFT Ne Zaman Hesaba Geçer konusunu incelemiştik.

Türkiye Finans EFT saatleri 2018 Yılında Kaça Kadar ?

Bir tüketicinin bankadan beklentisi günün her saatinde işlemlerini gerçekleştirebilmek. Ancak bazı hizmet türleri var ki onlar için belirli saat dilimlerine dikkat edilmesi gerekiyor. Bu noktada bahsetmek istediğim şey ise EFT ve havale işlemleri. EFT belli bir saat aralığı içerisinde yapılması gereken bir işlem Türkiye Finans EFT saatleri 2018 yılında sabah saat 08:30 akşam ise 17:15 olarak belirlenmiş ve geniş bir zaman diliminin olmasını sağlamıştır. Türkiye finans katılım bankacılığı sektöründe kendisini sürekli geliştiren ve bu anlamda da teknoloji temelinde büyüyen bir finans kuruluşudur. Sektörde bugüne kadar öncülüğünü korumuş ve bundan sonrasının da devamı için çalışmalarını sürdürmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*