Ticari Kredi Kartı Nasıl alınır? Avantajları Nelerdir?
Ticari Kredi Kartı Nasıl alınır? Avantajları Nelerdir?

Ticari Kredi Kartı Nasıl Alınır? Avantajları Nelerdir?

Ticari Kredi Kartı Nasıl alınır Avantajları Nelerdir -Ticari Kredi kartı nedir? öncelikle tarifini yapmak isteriz. Ticari kredi kartları işletmelere verilen avantajlı kredi kartlarıdır. Ticari bir işletmeniz olması halinde, ticari kredi kartı alabilirsiniz. Ticari kredi kartının en sevilen yanı şüphesiz taksitle telefon alma,  Bireysel kredi kartları için yasaklanmış taksit uygulamasında Ticari kredi kartları muaftır. örneğin bir telefon almak istiyorsunuz, ve telefonunuzu taksitle almanız gerekmektedir. Yapmanız gerek tek işlem alım işini ticari kredi kartı ile yapmanızdır.

Ticari kredi kartı herkes alamaz ancak alması da bir o kadar kolay bir karttır. Ticari kredi kartlar işletmelere verilen bir karttır. İşletmeler bu kredi kartı ile ödemelerini yapabilir, ödemelerini taksitlendirebilir, ve bankanın vereceği ayrıcalıklarından en iyi şekilde faydalanabilirler.

Ticari Kredi Kartı Nasıl Alınır?

Ticari kredi kartı bankalar tarafından ticari müşterilere verilmektedir. Öncelikle kredi kartını alabilmeniz için bankalarda ticari hesabınızın olması lazım, ticari hesabı açmak için bir işletmeniz olması lazım. İşletmenizin vergi levhası vb ticari evrakların sizin isminiz geçmesi halinde bankalardan ticari hesap açtırabilirsiniz. Ticari hesapla siz bankadan uygun oranlarda krediler alabilir, geri ödemeleri esnek kredileri kullanabileceğiniz gibi, bankalardan ticari kredi kartı alabilirsiniz. Ticari kredi kartı yine çalıştığınız bankaya tarafından alabilirsiniz. Ticari kredi kartı limiti sizin işletmenizin bankalarda ki faaliyetlerine göre verilir.

Ticari Kartı Avantajları Nelerdir?

Bankalar tarafından kurumsal müşterilerine verilen kredi kartı, işletmeler için düzenlemiş, işletmelerin ihtiyaçları doğrultusunda özelliklere belirnen özellikleri, kurumsal müşteri olarak ayrıcalıklı oluyorsunuz. Nakit çekebilir, bağ kur, SSK ödemelerinizi yapabilir, En önemli özelliği ise, bireysel kredi kartlarında taksitli alışverişe kapanan ürünleri taksitle alabilme özelliğidir. İstediğiniz telefonu ticari kredi kartı ile taksitle alabilirsiniz.

Ticari Kredi Kartı Veren Bankalar

Ticari kredi kartları bütün bankalar tarafından verilmektedir. Yeter ki ticari bir hesabınız olsun. Ticari hesabınız olduktan sonra ve kredi notunuzun yüksek olması durumunda bütün bankalar kredi kartı verecektir.

5 Comments Posted

 1. Merhaba
  5 yıllık şirketim var
  80 bin tl ticari
  110 bin bireysel kartım var
  Mali verilerim normal
  Çalışmadığım bankalar kart verir mi?
  Puanım 1500 falan bireysel

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*