Temmuz 2016 Evde Bakım Maaşı Yatan İller

Temmuz bakım maaşı zamlı olacak mı? Temmuz 2016 Evde bakım maaşı yatan iller listesini ve bilgileri detaylı olarak işleyeceğiz

Temmuz ayının 2016 yılında ramazan ayının gelmesi ile evde bakım maaşı erken yatması beklenmektedir. Evde bakım maaşının yatıp yatmadığını hemen sorgulamak için Ziraat bankası internet bankacılığından bakabilirsiniz. Evde bakım maaşı her ayın 8 ile 22 arasında bütün illerde yatmaktadır. Ancak bu ayda Ramazan bayramı dolayısıyla erzak alımı ve ramazan alışverişi için erken yatacağını tahmin ediyoruz.

Evde bakım maaşı yatan illerin listesini ziraat bankasından sorguladığınızda eğer maaşını yatmışsa bize yorum alanında bildirerek diğer vatandaşların haberdar olmasını sağlayabilirsiniz. Türkiye Sosyal bir devlet olup sosyal sorumluluk gereği, bakım maaşı, yaşlı maaşı, çocuk maaşı kredi yardımı gibi sosyal sorumluluklar için maddi destek vermektedir. 2016 Asgari ücretin 1300 olması nedeniyle Evde Bakım Maaşında da artış olmuş 2016 bakım maaşı 880,69 TL oldu. İller sırayla yatırılmakta ve hangi ilin ilk olarak yatırılacağı ile ilgili kesin bir bilgi verilmemektedir.

Temmuz 2016 Bakım Maaşı Zamlı olacak mı?

Bilindiği üzere asgari ücret 2016 yılında 1300 tl oldu. ve Her yıl temmuz ayında asgari ücrete zam gelmektedir. FAkat bu yıl 2016 yıl boyunca asgari ücrete zam gelmeyeceği ve asgari ücret 1300 tl olarak kalacağı için zam yapılmayacaktır. Bu nedenle evde bakım maaşı da değişmeyecektir.

Temmuz 2016 bakım maaşı sorgulama işlemleri ziraat bankasından yapmanız gerekmektedir. Evde bakım maaşının yatan illerin listesi resmi olarak Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından açıklanmamaktadır. Her il ayrı zamanlarda bakım maaşı yatmakta ve sosyal sorumluluk olarak bakım maaşı yatan illeri ziyaretçilerimiz bize bildirerek haber vermekte bu şekilde diğer ziyaretçilerimiz de hangi ilin yattığını görmektedir.

Temmuz 2016 evde bakım maaşı yatan illerin listesi

12 temmuz 2016 evde bakım maaşı yatan iller

Bilecik

Gaziantep

Malatya

kocaeli

Gaziantep

Manisa

Şanlıurfa

Sivas

Denizli

 

13 temmuz 2016 evde bakım maaşı yatan iller

İstanbul

Kırıkale

Giresun

Zonguldak

Afyonkarahisar

Edirne

 

16 temmuz 2016 evde bakım maaşı yatan iller

Erzurum

Kahramanmaraş

Çanakkale

Muş

Eskişehir

Samsun

Ankara

Tokat

Tekirdağ

Karabük

Diyarbakır

Kütahya

17 temmuz 2016 evde bakım maaşı yatan iller

18 temmuz 2016 evde bakım maaşı yatan iller

19 temmuz 2016 evde bakım maaşı yatan iller

20 temmuz 2016 evde bakım maaşı yatan iller

21 temmuz 2016 evde bakım maaşı yatan iller

 

 

 

Bir önceki yazımızda en çok merak edilen sorunlardan biri olan Bakım maaşı alanlar kredi çekebilir mi? şeklide olup bize soru ve görüşlerinizi yorum alanında bize bildirebilirsiniz.

13 Comments Posted

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*