Şubesiz Bankacılık Yapı Kredi Nuvo

Yapı Kredi Nuvo-Türkiye’de müşterilerine hizmet veren özel bankalar arasında yer alan Yapı Kredi Bankası 1944 yılında Türkiye’de bireylerin daha uygun koşullarda konut sahibi olması amacı ile bir özel girişimci tarafından kurulan ilk özel bankadır.Bankanın kuruluş amacı kişilere konut alımlarında destek sağlamak amacıdır. Sonraları banka ürünlerini genişleten banka müşterilerine farklı alanlarda birçok hizmet sunmayı amaçlamıştır. Banka gelişme sağladıkça ve müşteri portföyü genişledikçe farklı banka ürünlerini müşterilerinin hizmetine sunmuş ve müşteri odaklı kampanyalara imza atmıştır. Banka hem kredi olanaklarında hem de kredi kartı olanaklarında müşterilerine çok çeşitli hizmet sunmaktadır. Yapı Kredi Bankasının müşterilerine sunmuş olduğu banka ürünlerinden biride Yapı Kredi Nuvo karttır. Banka bu kart ile müşterilerine birçok olanağı sağlamaktadır. Son zamanlarda sıkça kullanılan bir hizmet olmayı başarmıştır. Yapı Kredi Nuvo müşterilere farklı olanaklar sunmaktadır bu olanaklardan bazıları:

Yapı Kredi Nuvo Avantajları

  • Yapı Kredi Bankası

     kart ürünlerinden olan nuvoda hesap işletim ücreti alınmamaktadır.

  • Bu ürünle yapacağınız EFT, havale ve ödemelerde işlem ücreti talep edilmez.
  • Bu kart ile kişiler birikimlerini en iyi vadeli mevduat oranları ile değerlendirebilme imkanına sahip olabilmektedirler.
  • Bu kart ile müşteriler tüm world avantajlarına bankanın diğer ürünleri olan world gold ya da play kart avantajları ile sahip olabilmektedirler.
  • Müşteriler nuvo ile e-ticaret ve diğer alış veriş noktalarında yıl boyunca indirimler kazanabilmektedirler.

Yapı Kredi Bankası nuvo ile müşterilerine birçok kampanya imkânını da sunmaktadırlar. Kişilere finansal hayatlarında fazlasıyla imkân sağlayan bu hizmet son zamanlarda oldukça yaygın bir kullanım alanı bulmuştur. Türkiye’nin en köklü özel girişim bankası olan Yapı Kredi müşteri odaklı çalışma prensibi ile müşterilerine her alanda büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Yapı Kredi tarafından müşterileri için farklı ihtiyaçlara yönelik farklı banka ürünleri sunulmaktadır. Sunulan bu hizmetler kişilerin özel ihtiyaçlarına en yüksek çözüm olanaklarını sağlamaktadır. Bankanın sunduğu hizmetler hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler bankanın hizmet alanı sağlamış olduğu farklı birimler üzerinden bilgi alabilmektedirler. Detaylı bilgi için banka internet ana sayfası kullanılabilir.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*