Sms ile Kredi Veren Bankalar Hangileridir?

Kredi almanın bu kadar kolay olduğu bir dönemde bankalar en hızlı ve en kolay kredi hizmetini müşterilerine vermek için birbirleriyle yarışmaktadırlar. Durum böyle olunca her türlü mecra yolu ise kullanıcılar kredi başvurusunda bulunabilmektedirler. Bu yollardan biriside sms ile kredi alma yoludur. Peki sms ile kredi veren bankalar hangileridir?

 

Öncelikle şunu belirtmek isteriz ki sms ile kredi aslında kredi almak için yapılan bir ön başvurudur ve limitleri düşük olan kredilerdir.Bunlar nakit hazır, anında kredi imkanı gibi başlıklar taşımaktadırlar. Sms ile kredi veren bankalara gelecek olursak; Garanti bankası, Deniz Bank, Finans Bank,Yapı Kredi Bankası, Akbank, Vakıfbank, Halk bankası, Odeo bankası bu hizmeti müşterilerine sunan banklalar arasındadır ve her birisinin kendisine ait bir sms ile kredi alma başvuru numarası vardır. Bankaların bu başvuru numarasına gerekli bilgileri girerek sms attıktan sonra kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

 

Sms ile kredi veren bankaların ilki olan Garanti bankası 3390 numaralı hatta müşterilerinin T.C. kimlik bilgilerini, boşluk bıraktıktan sonra kredi miktarını ve yine boşluk bıraktıktan sonra vadesini ve belgelenebilir aylık net gelir bilgisini yollamasıyla müşterileri için hizmet süresini başlatır.

 

Sms ile kredi almak için yine aynı bilgileri aynı tarzda girdikten sonra tek yapmanız gereken kredi almak istediğiniz bankanın sms numarasını girmeniz yeterli olacaktır. Böyle bir durumda Deniz Bankın sms ile kredi hizmet numarası 3280 iken, Finansbankın sms ile kredi hizmet numarası 5030 dur. Yine aynı şekilde Yapı Kredi Bankasının sms ile kredi hizmet numarası 4411 iken, Akbankın sms ile kredi hizmet numarası 4425’dir. Vakıfbank sms ile kredi hizmetleri için 5724 numarasını kullanırken, Halk bank 3401, Odea bank 3401 sms numarasını kullanmaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*