Şekerbank Kredi Borcu Yapılandırma

Şekerbank Kredi Borcu Yapılandırma-İhtiyaçlarımızdan dolayı bazı zamanlarda nakit ihtiyacı duyarız ve bunun sonucunda en kısa yoldan bankalardan kredi kullanırız. Bun kullandığımız kredi o günün şartlarındaki faiz oranları ile bize verilmekte ve ödeme tutarları ona göre belirlenmektedir. Vade süremiz boyunca bu kredi taksitlerini ödemekle yükümlü oluruz. Kredi borçlarımızı ödeyemediğimiz zamanlar geldiğinde, kredi borcunu ödemekte zorlandığımızda bankalar müşterilerine kredi yapılandırma hizmeti sunabilirler.

Şekerbank’ta müşterilerine mevcut kredilerini uygun faiz ve vade süreleriyle yapılandırma hizmeti sunmaktadır. Şekebank’tan kullanmış olduğunuz hali hazırda bir krediniz varsa ve ödemelerde zorlanıyorsanız, bankanız ile görüşüp kredinizi yapılandırma başvurusunda bulunabilirsiniz. Banka bu başvurunuzu inceleyip kabul ettikten sonra size yeni bir kredi çıkartır ve eski kredinizi tamamen kapatır. Bu yeni çıkarılan kredinin ödeme ve vade sürelerini banka ile beraber ayarlayabilirsiniz. BU sayede taksit tutarını düşürebilir ve daha rahat ödeme yapabilirsiniz.

Şekerbank kredi borcu yapılandırma hizmetini kendi bankasından kredi kullananlar için sunduğu gibi başka bankalardan kredi kullananların kredilerini Şekerbank’a taşımaları ve yapılandırmaları için de hizmet sunmaktadır. Birikmiş borçlarınız ödemek için Şekerbank borç transfer kredisi kullanarak kredi kartı ve kredi borçlarınızı Şerkerbank’a taşıyarak hem tek bir yerde toplayıp hem de uygun ödeme olanakları ile daha rahat ödeyebilirsiniz. Tüm konut kredisi ve ihtiyaç kredilerinizi Şekerbank’a taşıyabilirsiniz. Şekerbank bu hizmeti 36 aya varan vade süreleri ve 100000 TL’ye kadar kredi tutarı ile müşterilerine sunmaktadır.

5 Comments Posted

  1. 6.000 tl belgelenebilir maaşım var 50.000 tl dağınık farklı banklara borcum var tüm borçlarımı şekrbankta toplama imkanım var mı acaba eşimde çalışıyor eşiminde 2.300 tl belgelenebilir maaşı var kredi notum düşük olduğundan dolayı kredi kullanamıyorum.kredi skorum 750 civarı.

    • Yapılandırma şartları yerinde ise her banka yapılandırma işlemini gerçekleştirmekte. Dilerseniz mail adresimizden bize ulaşarak detayları anlatın, yardımcı olalım ne yapmanız gerektiği konusunda

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*