Daha Fazla Kredi Nasıl Alabilirim

Bankalardan veya diğer finansal kuruluşlardan kredi almak istiyorsunuz ancak size verdikleri limitten daha fazla kredi almak istiyorsunuz. Bu yazımızda sizlerin kolay bir şekilde nasıl daha fazla kredi çekeceğinizi yollarını göstereceğiz.

Kredi Limitinizi Arttırın

Eğer bankalar size istediğiniz kadar kredi vermiyorsa bunun sizinle ilgili olduğunu belirtmek isterim. Çünkü sizin bütün bankalarda bir kredi limitiniz vardır bu kredi limitini bütün bankalar kullanıyor ve bankalarda ki para miktarınıza göre, aldığınız maaşa göre, kredi kartı limitinize göre bir çok faktörle belirlenen bir limit, bu limit genellikle çekeceğiniz kredi miktarını karşılıyordur. Ancak hiç bir banka sizin kredi limitinizin hepsini vermez, kabul gören kredi limiti %30 civarıdır. eğer bu oranı geçmişseniz limitinizi düşürmeniz lazım, Kredi kartı borcunuzu azaltın, kullandığınız avans hesaplar varsa kapatınız, ödeyebileceğiniz küçük limitli veya taksidi az kalmış kredilerinizi kapatın. bu şekilde kredi limitiniz %30’un altına inebilir.

İpotek Verin

Kredi limitinin arttırma yollarından biride kredi çekerken ipotek vermeki bu şekilde kredi limitiniz yükselir, örneğin bir eviniz var 90 bin lira değerinde bunu ipotek olarak verdiğinizde bankalar otomatik olarak size daha fazla kredi verir. İpotekler arasında, ev,arsa araba veya herhangi değerli bir gayrimenkuldür.

Kefil Gösterin

Kredi notunuz yüksek ancak çekebileceğiniz maksimum krediyi bankalar vermiyor. Bunun için sağlam bir kefil verirseniz ve vereceğiniz kefilin gelir durumu kredi limitinin olması size otomatik olarak olumlu yönde yükselecektir.

Kredi Kartı Limitinizi Arttırın

Bankalardan aldığınız kredi kartlarının limit arttırımı isteyin,  Kredi kartı limit arttırımınız onaylanırsa kredi limitinizde buna bağlı olarak artacaktır.

Hesabınızda devamlı yüksek miktarlarda Para Bulundurun

Banka hesabınızda para olması demek sizin paranızın var olduğunun göstergesidir. Bankalarda ki hesaplarınızda devamlı para bulundurun. yüksek meblağlar olursa bankalar size güvenir sizinle iş yapmak ister, paranızla zaten çalışıyorlar kendisiyle de çalışalım der ve size sürekli yeni kredi kartları teklifleri, kredi kampanya mesajlar gönderir veya size kredi vermek için telefonlar ararlar sizi, bankalarda ki yüksek bir meblağ para yatırırsanız 1-2 ay içerisinde kredi limitiniz artacaktır.

Bankalarda Sürekli Aktif olun

Bankalarda işlemlerinizde sürekli aktif olun, mesala para yatırıp para çekin, kredi kartlarınızı kullanıp zamanında ödeyin, vs vs hesaplarınızı hareketli tutarsanız sizin iyi yaptığınızın göstergesidir. bu şekilde bankalar size yine büyük ilgi ve sevgi besleyeceklerdir 🙂

Bu yolları uygularsanız istediğiniz kredi miktarını çekebilirsiniz, Bankalarda çalışan sistemler unutmayın ki robot sistemlerdir, ki artık bankalar bu sistemlere güvenip işlem yapmaktadır.  Ancak robotlar akıllı değildir, belli kriterleri ele alarak kişi hakkında bilgiler vermektedir. ve bu bilgilerin doğruluğu %99’dur. Robotlar başka bir ifade ile botlar hesaplarınızı ödemelerinizi iğneden ipliğe kadar hiç bir ayrıntıyı atlamadan hesap yaparlar.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*