Şekerbank internet Bankacılığı Şifre Başvurusu

Şekerbank internet bankacılığı işlemlerinizi hızlı yapabilmek için şifre almanız gerekmektedir. Bu yazımızda şekerbank internet bankacılığı şifre başvurusu yaparak, yeni şifreniz ile internet bankacılığına nasıl giriş yapabileceğinizi anlatacağız.

Öncelikle İnternet bankacılığı ile EFT havale, fatura ödeme, sgk ödemesi gibi bütün ödemelerini online olarak istediğiniz zamanda sınırsız bir hizmetle yapabilme olanağına sahip oluyorsunuz. Şekerbank internet bankacılığına giriş yapabilmeniz için bir şifrenizin olması gerekmektedir. internet bankacılığı güvenliği aşamları 3 seçenekten oluşmakta, şeker mobil şifre yeni mobil uygulamadan oluşan şifre ile internet bankacılığa giriş yapabilirsiniz. Mobil imza ve sms şifresi ile giriş yapabilirsiniz. Bankalar internet bankacılığına geçiş yaptıklarında giriş işlemlerinde onay işlemini sms ile yapmakta idi. Ancak gelişen teknoloji ile sms doğrulamasının yanında bir çok güvenlik tedbiri alındı.

Şekerbank internet bankacılığı şifre alma işlemini iki yoldan yapabilirsiniz. Birinci yol şekerbank şubesine giderek müşteri temsilciniz şifre alabilir ve anında internet bankacılığını kullanabilirsiniz. Ancak şubeye gitmek istemiyorsanız, şeker bank kredi kartı veya atm kartı ile de şifrenizi internet sitesinden anında alabilirsiniz. Kredi kartı veya ATM kartı şifre almak istiyorsanız bu linke tıklayın Bu linkte aşağıda hemen şifre ala bölümüne tıklayarak yeni açılan pencereden Müşteri numaranızı veya T.C kimlik numaranızı girerek aşağıda ki ATM veya kredi kartı seçip istenilen bilgileri girdikten sonra sms doğrulaması ile kimlik doğrulama yapıldıktan sonra internet bankacılığı şifrenizi alabilirsiniz.

İnternet bankacılığı şifrenizi aldıktan sonra şekerbank internet sitesinden  sağ üst köşede internet şubesi bölümünü göreceksiniz, bu bölümde müşteri tipinize tıklayın, yeni bir pencere açılacaktır bu pencerede, müşteri no ve şifre ile veya T.C kimlik no ve şifre ile internet bankacılığına girişinizi yapabilirsiniz.

Şekerbank Kurumsal müşterileri ise internet bankacılığı şifre başvurusu için şubeye gitmeleri veri gerekli başvuru formunu doldurarak müşteri temsilcisine vermeleri gerekiyor. Başvuru formunu doldurduktan sonra şifre ve parola bilgileri yetkili kişiye gönderilecektir.

Şekerbank internet bankacılığı ile e-devlet sitesinde de giriş yapabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Daha fazla bilgi için bu yazımızı okuyabilirsiniz.

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. Taksitli Nakit Avans Veren Bankalar - Banka Kredi Notu

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*